Būkite kūrybingi, yra begalinės galimybės!

Sukūrėme Jums fotoroletų katalogą, jį galte išvysti www.tova.lt/fotoroletu-katalogas. Jis nuolat papildomas. Visus paveiksliukus galite peržiūrėti ant Jūsų namų lango. Jei norite išvysti kaip atrodys fotoroletai su Jūsų mėgstama nuotrauka tai ir galite padaryti www.tova.lt/fotoroletai-generatorius.
Sukūrėme Jums.

 

 

 

 

 

TOVA pristato naują įspūdingą 2017 metų audinių kolekciją!

 

Užsukite į mūsų saloną Laisvės pr. 28 Vilniuje arba NEMOKAMAI išsikvieskite TOVA ekspertą į savo namus ar biurą – tarp daugybės šio sezono naujienų tikrai rasite tai, kas patrauks Jūsų dėmesį bei tiks Jūsų interjere.

 

Roletai yra ne tik patikimas ir veiksmingas būdas apsisaugoti nuo saulės šviesos ir kaitros, tai ir interjero dalis. Naujojoje kolekcijoje Jūsų laukia visa spalvų, raštų, faktūrų gama – nuo subtilių klasikinių iki ryškių ir žaismingų, nuo žavingai elegantiškų iki solidžiai prabangių.

 

Naujieji audiniai kurti dizainerių, jie gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, todėl yra ne tik estetiški, bet ir ilgaamžiai. Jie nerenka dulkių, neblunka. Jais galima dengti langus visose namų erdvėse – svetainėse, miegamuosiuose, vaikų kambariuose, vonioje ir virtuvėje. Kiekvienoje iš jų galite sukurti ypatingą nuotaiką – jaukią, šiltą, rimtą ar romantišką.

 

Apsisaugoti nuo saulės ir atnaujinti interjerą bei suteikti jam norimą nuotaiką taip paprasta. Susisiekite su TOVA. 

 

 

ROLETŲ CENTRAS nuo šiol vadinsis TOVA.

 

10 metų sėkmingai dirbęs ir vystęsis ROLETŲ CENTRAS auga toliau. Pradėję nuo roletų gamybos, šiandien savo klientams siūlome įvairius apsaugos nuo saulės būdus: ne tik praktiškus ir estetiškus roletus, bet ir ilgaamžes bei funkcionalias žaliuzes, patikimus tinklelius nuo vabzdžių ir alergenų, elegantiškas širmas vitrininiams langams. Ir tai, žinoma, ne mūsų galimybių ribos. 

 

Užmegzti ryšiai su geriausiais Europos apsaugų nuo saulės gamintojais ir tiekėjais bei mūsų pačių sukaupta didelė patirtis leidžia mums Jūsų namuose bei darbinėse aplinkose įrengti tokią apsaugą nuo saulės, kuri ne tik atitiktų, bet ir pranoktų Jūsų lūkesčius. 

 

Jau seniai nesame tik roletų gamintojai. Esame apsaugos nuo saulės, langų dengimo ir interjero specialistai. Kvieskite TOVA ekspertą, ir jis, įsigilinęs į Jūsų poreikius, būsto geografinę orientaciją, interjero ypatybes, padės rasti tinkamiausią sprendimą. Beje, ši konsultacija Jums nieko nekainuos. Apsisprendus dėl langų dengimo tipo bei pasirinkus medžiagų ar audinių spalvą, raštą bei tankumą, sutartu laiku pas Jus atvyks patyręs TOVA meistras ir greitai bei kokybiškai sumontuos tai, ką išsirinkote.

 

Taigi pavadinimas keičiasi, įmonė auga, o tikslas lieka tas pats – mes, TOVA, esame tam, kad Jūs kaskart žvilgtelėję į savo langus liktumėte patenkinti mūsų darbu. 

 

 


Išsikvieskite ekspertą
į namus
NEMOKAMAI
+370 67889222
  • Ekspertas atvyksta į namus su visais medžiagų katalogais.
  • Medžiagų turime virš 500 vnt.
  • Galėsite priderinti medžiagas prie interjero.
Susisiekite internetu

Užpildykite formos duomenis, ir mes su Jumis susisieksim

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.