Tinkleliai nuo uodų

<< Grįžti į produktų katalogą

Tinkleliai nuo vabzdžių

JOKIŲ NEPRAŠYTŲ SVEČIŲ 

 

Tinkleliai nuo vabzdžių Jus ir Jūsų namiškius patikimai apsaugos nuo neprašytų svečių: uodų, musių, vapsvų ir kitų įkyrių padarų, kurių ypač gausu šiltuoju metų laiku. Ir, žinoma, Jūs mėgausitės gaiviu ryto, dienos ar nakties oru, nes galėsite drąsiai praverti langą ar balkono duris.

TOVA tinkleliai nuo vabzdžių aktualūs ne tik sodybose ir privačiuose namuose, esančiuose netoli miško, parko ar kokio vandens telkinio. Musės – įprastos ir daugiabučių gyventojos. Jeigu jos Jums įkyri ir pabodo – pasidomėkite tinkleliais nuo vabzdžių, tai išspręs problemą.

Dar vienas patikimų ir kokybiškų TOVA tinklelių privalumas – jie sulaiko ir stambesnius gamtinius alergenų – pūkus ir žiedadulkes. Tai ypač aktualu, jei šeimoje yra bent vienas žmogus, kenčiantis nuo astmos.
Vasarą nebeduskite nuo karščio ir tvankumos, uždenkite langus tinkleliais, mėgaukitės ryto ir vakaro vėsa bei gaiviu oru.
 
KOKĮ TINKLELĮ RINKTIS?
 
Tinkleliai nuo vabzdžių tinka bet kokio tipo langams – plastikiniams, mediniams, aliumininiams. Juos galima įstatyti balkono ir lauko duryse. Pagal poreikius ir pageidavimus, tinklelis gali būti įmontuotas tiek iš patalpos vidaus, tiek iš lauko.
Tinklelis netrukdys įprastai naudotis nei langu, nei durimis. Jį lengva prižiūrėti – nešvarumus nuo tinklelio lengva pašalinti švelniu šepetėliu, sausa arba drėgna kempinėle.

Neverta nerimauti ir dėl bendro estetinio vaizdo – tinklelis jo tikrai negadins. TOVA ekspertas patars, kokios spalvos rėmelis geriausiai tiktų prie Jūsų lango ar durų spalvos.

Tinkleliai-rėmeliai. Tai nesudėtingos konstrukcijos tinkleliai, lengvai nuimami ir vėl uždedami. Jie nepažeidžia lango rėmo, puikiai saugo nuo vabzdžių ir alergenų.

Tinkleliai durims. Geriausias pasirinkimas dažnai varstomoms ar stumdomoms lauko, balkono, terasos durims. Tinklelis tvirtinamas prie durų rėmo, sienos ar durų nišų. Jis yra tvirtas, nekrenta net ir itin dažnai varstant duris.

Tinkeliai-roletai. Šie tinkleliai su spyruokliniu mechanizmu greitai ir sklandžiai susisuka į kompaktišką ritinį, kurį, pasibaigus sezonui, galėsite patys paprastai nuimti nuo lango, o šiltam metų laikui prasidėjus – vėl pritvirtinti prie lango rėmo.
 
Nesate tikri, koks sprendimas Jums būtų geriausias? Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir, atsižvelgę į Jūsų poreikius, mes pasiūlysime tinkamiausią sprendimą

Šį mėnesį montavimas nemokamas.

Išsikvieskite ekspertą
į namus
NEMOKAMAI
+370 67889222
  • Ekspertas atvyksta į namus su visais medžiagų katalogais.
  • Medžiagų turime virš 500 vnt.
  • Galėsite priderinti medžiagas prie interjero.
Susisiekite internetu

Konsultantas Nemokamai vyksta į šiuos miestus

Vilnių, Kauną, Kaišiadoris, Elektrėnus, Trakus, Ukmergę, Širvintas

Apsilankykite mūsų salone Vilniuje

Laisvės pr. 28 (Sodros pastate)
Darbo laikas

Dabar Lizingas nieko nekainuoja 0%

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.