APIE TOVA

  

 Kiek kartų per dieną pasižiūrite į savo namų ar biuro langą? 

 

Mes, TOVA žmonės, visą savo širdį, jėgas, mintis skiriame tam, kad kiekvieną kartą žvilgtelėję į savo langus liktumėte patenkinti. Mums rūpi, kad galėtumėte mėgautis vaizdu už lango, kai to pageidaujate. Ir pasislėpti nuo saulės ar aplinkinių žvilgsnio, kai to reikia. 

TOVA, 2007 metais įsteigta pažangi įmonė, rūpinasi langų dengimu ir dekoru nuo A iki Z. Konsultuojame, gaminame ir įrengiame privačiose ir darbinėse erdvėse roletus, žaliuzes, širmas ir tinklelius.  

 

Mums svarbu, kad tai, ką darome – paslaugos, medžiagos – atitiktų ir pranoktų Jūsų lūkesčius. Tikime, kad kokybiškai atlikti darbai yra geriausia reklama ir rekomendacija. 

 

Bendradarbiaujame su geriausiais apsaugos nuo saulės sistemų gamintojais bei tiekėjais Europoje, todėl Jums galime pasiūlyti aukščiausios kokybės medžiagas. Tiesą sakant, audiniai yra mūsų tikroji aistra. Formuodami medžiagų kolekcijas, visuomet atsižvelgiame į tris dalykus: grožį, kokybę ir audinio ilgaamžiškumą.

 

Išmanome ne tik spalvotyrą ir interjero subtilybes, bet ir optikos principus. Todėl drąsiai kvieskite TOVA konsultantą, net jei dar nesate tikri, kas geriausiai tiktų Jūsų namų ar biuro langams. Mūsų ekspertas įsigilins į Jūsų situaciją ir pasiūlys tinkamiausią sprendimą, kuriuo galėsite džiaugtis ne vienerius metus.

 

Mus įvertino:

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Savo įmonėje laikomės šių principų:

 

  • AUKŠTA KOKYBĖ. Apsaugos nuo saulės sistemoms importuojame tik aukštos kokybės medžiagas. Sekame interjero tendencijas. Branginame profesionalius konsultantus. Rūpinamės montavimo meistrų kvalifikacija.

 

  • GERA KAINA. Esame gamintojai, todėl optimizuodami gamybos ir tiekimo išlaidas visada galime pasiūlyti Jums itin patrauklią kainą.

 

  • DIDELIS ASORTIMENTAS. Mums rūpi, kas Jums patinka. Atsižvelgdami į mados tendencijas bei Jūsų poreikius, įmonės dizaineriai nuolat pildo medžiagų asortimentą, kuria naujas kolekcijas. Taigi Jūsų laukia didelis spalvų bei raštų pasirinkimas – nuo solidžių atlasinių iki drąsių avangardinių ar ramių, skandinaviško stiliaus audinių.

 

  • GREITIS. Norime, kad jaukiais namais ar patogia darbo vieta galėtumėte džiaugtis kuo greičiau. Todėl visuomet stengiamės Jūsų užsakymą atlikti ne tik kokybiškai, bet ir greitai. Paprastai tai trunka iki 7 darbo dienų. Jeigu Jums labai reikia, galime užsakymą pagaminti ir per kelias valandas.

 

  • PASIEKS VISUR. Gaminius siunčiame į visą Lietuvą. Patikima kurjerių tarnyba pasirūpins, kad siunta Jus pasiektų Jums patogiu metu.

 

  • PROFESIONALUMAS. Įmonėje dirba tik savo srities profesionalai. Čia visi rūpinasi ir stengiasi, kad Jūs liktumėte patenkintas, o mūsų pasiūlyti interjero sprendimai patiktų ne tik Jums, bet ir Jūsų artimiesiems, bičiuliams ir kolegoms.

 

  • TAUSOJAME APLINKĄ. Atsakingai elgiamės su gamta: rūšiuojame atliekas, gamindami taupiai elgiamės su energija ir žaliavų resursais.

 Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Susiekite su mumis ir išsikvieskite į savo namus ar biurą TOVA konsultantą, kuris patars ir atsakys į visus su langų dengimu susijusius klausimus. Šis konsultanto vizitas Jums nieko nekainuos. 

 

Sutartu laiku atvyks TOVA meistras ir greitai bei kokybiškai sumontuos Jums patikusius roletus, žaliuzes ar širmas. Tik tiek tereikia, kad galėtumėte vėl džiaugtis gražesniais ir jaukesniais namais. 

 

Nemokamas konsultavimas Jūsų namuose

Užpildykite formos duomenis, ir mes su Jumis susisieksim

 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.