Roletai

<< Grįžti į produktų katalogą

Roletai 

ŠVIESOS IR TAMSOS MOKSLAS

 

Roletai arba ritininės užuolaidos ne tik puikiai apsaugo nuo saulės namų erdves, bet ir jas puošia. Dažnai žmonės mano, kad ritininių užuolaidų parinkimas yra paprastas dalykas. Tačiau mes, TOVA, į roletų gamybą ir pritaikymą Jūsų namams žiūrime kaip į mokslą. 

Tai mokslas, kuriame susipina daug skirtingų sričių. Tam, kad galėtume Jums pasiūlyti sprendimą, kuriuo Jūs ir Jūsų namiškiai džiaugtųsi ne vienerius metus, gilinamės į optikos, klimato, geografijos subtilybes – juk medžiagos skirtingai stabdo ir atspindi šviesą, jų parinkimas priklauso tiek nuo kambario geografinės orientacijos, tiek nuo jo paskirties ir net to, kokie objektai stovi tame kambaryje.

Ir tai tik pradžia, į ką TOVA ekspertas, atvykęs pas Jus į namus ar biurą patarti dėl langų dangos, atkreips dėmesį. Įrengiant namuose roletus, žinoma, būtina išmanyti ir interjero tendencijas, suvokti spalvų bei šiltų ir šaltų tonų derinimo principus. Todėl bendradarbiaujame ir tariamės su architektais bei interjero dizaineriais, nuolat giliname savo žinias ir plečiame akiratį.

Tačiau visų svarbiausia mums – suprasti, kokie yra Jūsų poreikiai, kokiuose namuose norite gyventi. TOVA žmonės deda visas pastangas, kad kaskart, žvilgtelėję pro langą ar į jį, Jūs liktumėte patenkinti. O nusprendę atnaujinti interjerą, vėl kreiptumėtės į mus. 

 

KODĖL ROLETAI?

 

Roletai yra itin funkcionalūs, jų pritaikymo interjere galimybės plačios, todėl žmonės juos renkasi dėl skirtingų priežasčių. Paminėsime kelias iš jų.

Roletai puikiai apsaugo nuo saulės. Šviesa ir karštis – viena iš svarbiausių priežasčių, dėl kurių žmonės renkasi šį langų dengimo ir dekoravimo būdą. Roletus gaminame iš medžiagos, gerai sulaikančios saulės šviesą. Ir, priešingai, negu dažnas įsivaizduoja, jie nebūtinai turi būti tamsių spalvų –  svarbi ne audinio spalva, bet kokybė ir tankis. Biurams ir nuo lubų iki grindų stiklinius langus pietinėje pusėje turinčioms erdvėms galime pasiūlyti gofruotus, karščio nepraleidžiančius roletus.

Roletai yra praktiški. Juoss lengva prižiūrėti. Audiniai sukurti taip, kad ant jų mažiau kauptųsi dulkės, nebluktų spalvos, neretėtų pats audinys. Užtiškus riebalams ar kokios kitos konsistencijos skysčiui, paprastai pakanka tiesiog perbraukti drėgna servetėle. Su kasetiniu mechanizmu, kaskart sutraukus visą medžiagą, roletas bus apsaugotas nuo dulkių. Labai patogu ir tai, kad roletais galima uždengti tiksliai tiek lango, kiek Jums tuo metu reikia.

Roletai tinka įvairiems interjerams. Jie ne tik apsaugo nuo saulės, bet ir suteikia privatumą Jūsų namų erdvei ar darbo vietai. Didelis spalvų ir raštų pasirinkimas bei skirtingos audinių techninės charakteristikos leidžia pasiūlyti idealius tiek estetine, tiek funkcionalia prasme sprendimus visoms skirtingoms Jūsų namų erdvėms: svetainei, miegamajam ir vaikų kambariui, virtuvei ir voniai.

Roletai kuria interjero nuotaiką. Raštų ir spalvų įvairovė leidžia lengvai priderinti roletus prie Jūsų interjero. Roletai gali organiškai įsilieti į jį, pabrėžti vieną ar kitą norimą interjero aspektą: jaukumą, solidumą, saugumą ir privatumą. Roletus nesunku parinkti taip, kad jie taptų žaismingu ir originaliu interjero elementu ar tiesiog atspindėtų Jūsų asmenybę.

Roletai tinka alergiškiems žmonės. Jeigu kažkas iš Jūsų namiškių kenčia nuo alergijos, verta rinktis būtent tokius roletus, kurie sulaiko gamtinius ir industrinius alergenus. TOVA pasiruošusi Jums pasiūlyti didelę tokių medžiagų spalvų įvairovę. 

Roletai gali būti pagaminti iš nedegių medžiagų. Tokius roletus verta naudoti ne tik patalpose, kurioms galioja griežti priešgaisrinės apsaugos reikalavimai. Jeigu virtuvėje naudojatės dujine virykle arba turite patalpą su atviru židiniu, langų dekorui išmintinga rinktis nedegius audinius. Beje, daugelyje Vakarų Europos šalių klientai, kuriems rūpi namų saugumas, kitokių, tegu ir pigesnių, galimybių net nesvarsto. 

 

KOKIE ROLETAI?

 

Plastikiniams langams. Funkcionalu ir estetiška. Iš tikrai didelio pasirinkimo išsirinkę norimą audinio spalvą ir raštą, galėsite daug metų džiaugtis apsauga nuo saulės ir norima interjero nuotaika. O nusprendę atnaujinti interjerą, audinį lengvai galėsite pakeisti kitu. Šie roletai tvirtinami prie lango rėmo ir su juo idealiai susilieja. Labai svarbu ir tai, kad norėdami įleisti į kambarį gaivaus oro, langą kartu su išskleistu roletu galėsite lengvai praverti: apšvietimas patalpoje nepasikeis.

 

Tradiciniai. Šiuos roletus lengva pritaikyti prie bet kokio tipo lango. Jums pageidaujant roletus įtaisysime net ten, kur neįsivaizdavote, kad tai įmanoma – pavyzdžiui, nišoje esančiame lange. Rinkitės patinkančią spalvą, pasvarstykite, kokio rašto – subtilaus ar ryškaus – norėtumėte ir nebekentėkite nuo per stiprios saulės šviesos ar karščio.

 

Diena Naktis“. Šių išskirtinių roletų populiarumas sparčiai auga. Nenuostabu. Tai roletai, kurie ne tik įspūdingai ir solidžiai atrodo interjere, bet ir atlieka dvi funkcijas: leidžia Jums mėgautis švelnia šviesa bei vaizdu už lango dieną ir paslepia Jūsų erdvę nuo smalsuolių naktį arba tiesiog apsaugo Jūsų namus nuo intensyvios saulės karštą vidurdienį. Šios ritininės užuolaidos gaminamos iš dvigubo audinio su permatomomis ir tankiomis juostomis, reguliuodami jų persidengimą galėsite valdyti į patalpą patenkantį šviesos srautą.

 

Fotoroletai. Jūsų namai – Jūsų taisyklės. Visos Jūsų fantazijos ir sumanymai, kaip turi atrodyti roletai, gali išsipildyti. Išsirinkite nuotrauką ar paveiksliuką, ir mes perkelsime jį ant roleto audinio. Taip savo namams ne tik suteiksite išskirtinumo, bet ir galėsite kasdien džiaugtis bei grožėtis Jums patinkančiu vaizdu.

 

Bambukiniai. Roletai iš bambuko ne tik puikiai saugo erdvę nuo saulės ir karščio. Jie interjerui suteikia natūralumo ir jaukumo, primindami gerąsias atostogų akimirkas ir gamtą, kuria ramią ir atpalaiduojančią atmosferą. Be to, šie roletai yra praktiški – prireikus juos lengva valyti, o užtiškus riebalams, dėmė neplis, o priešingai – susigers ir optiškai sumažės.

 

Stoglangiams. Roletai – būtinas stogo lango elementas, ypač jei mansardoje ar palėpėje gyvenama arba dirbama. Juk ne visuomet norėsite, kad saulė pliekstų tiesiai Jums į kompiuterio monitorių ar į akis tingiai vartantis lovoje. Kvieskite TOVA ekspertą, greitai ir kokybiškai išspręsime šią problemą.

 

Įstiklintiems balkonams. Įstiklintas balkonas – tai dar viena namų erdvė, kurioje norisi ne tik padžiauti skalbinius ar laikyti dviračius bei įvairius kitus rakandus, bet ir ilgiau jaukiai pasėdėti. Tačiau jaukus buvimas sunkiai įmanomas, jeigu Jūsų balkonas neapsaugotas nuo saulės ir karščio. Kad balkonas neįkaistų tarsi keptuvė, siūlome dengti stiklus roletais – juos valdydami galėsi įleisti į vidų tiek šviesos, kiek Jums reikia.

 

Nuo saulės šviesos ir karščio. Šie roletai itin aktualūs šiuolaikiniuose stiklo ir metalo karkaso pastatuose, taip pat namuose, orientuotuose į pietinę pusę, kuriuose visą sieną sudaro stiklas. Nuo intensyvios saulės šviesos ir karščio apsaugančius roletus gaminame iš specialių audinių, kurie praleidžia mažiau infraraudonųjų spindulių – net iki 88 %! Gofruota šių roletų medžiaga ne tik atspindi, bet ir išsklaido saulės spindulius, todėl karštis nepatenka į patalpą.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

Fotoroletų katalogas

Pasirinkite norimą vaizdą iš mūsų siūlomų pavyzdžių ir pažiūrėkite juos ant langų.
Plačiau >>

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA

Nereikia daugiau laukti, galite įsigyti gaminius jau dabar be jokio pabrangimo!
Plačiau >>

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.