ROLETAI NUO SAULĖS IR KARŠČIO GLASGARD

<< Grįžti į produktų katalogą

DARBO VIETAI IR NE TIK

 

Dauguma šiuolaikinių biurų yra įsikūrę patalpose su milžiniškais langais. Tai patrauklu, ypač jei už stiklinės sienos matote įkvepiantį urbanistinį peizažą, judrią gatvę ar ramų upės vingį. Deja, pasigrožėjus vaizdu pro langą dažnam tenka pripažinti, kad dirbti tokiame biure nėra patogu dėl dviejų priežasčių. Saulės šviesa meta atspindžius ant kompiuterių ir kitų įrenginių ekranų, todėl dirbti jais tampa beveik neįmanoma. Be to, vasarą tokios patalpos labai įkaista ir darbuotojai jose jaučiasi tarsi žuvys akvariume, iš kurio išgaravo vanduo. Žinoma, išauga ir patalpų vėdinimui skirtos išlaidos. Ką daryti?
 
Patalpų, kuriose dirbate su IT priemonėmis, langams uždengti rinkitės dengimo sistemą, pagamintą iš Vokietijos gamintojo „Glasgard“ patentuotos specialios saulės šviesą ir infraraudonuosius spindulius atspindinčios medžiagos.  Langų dengimas roletais „Glasgard“ ne tik sumažins patalpose kaitrą, bet ir kondicionavimui skirtas išlaidas. Jūs vėl galėsite patogiai dirbti su stacionariomis ir nešiojamomis IT priemonėmis, nes Jūsų dėmesio neblaškys atspindžiai. 
 
Tačiau kokybiška apsauga nuo šviesos ir atspindžių yra ne vienintelis šių roletų privalumas. Įprastos ritininės užuolaidos gaminamos iš gana tankaus audinio, todėl temdo patalpą, o „Glasgard“ medžiaga sukurta taip, kad praleistų dalį šviesos, todėl Jums nereikės tūnoti amžinoje prieblandoje. Ši filmo plėvelę primenanti danga atspindi šviesą veidrodiniu būdu, taigi praeiviai nematys, kas dedasi Jūsų biuro viduje. Tačiau „Glasgard“ leis Jums iš savo darbo vietos patogiai stebėti viską, kas dedasi lauke, o roletu uždengtas langas atrodys tarsi tonuotas.
 
Roletai „Glasgard“ yra pilko, metalą primenančio atspalvio, todėl jie puikiai derės prie bet kokio biuro interjero. Tačiau šiuos funkcionalius, su interjeru susiliejančius roletus galima naudoti ne tik biure – jie dera ir namuose įrengtoje darbo vietoje, puikiai apsaugo nuo pernelyg didelio įkaitimo ir pašalinių žvilgsnių įstiklintus balkonus ar oranžerijas. Pagaliau roletai „Glasgard“ gali būti Jums naudingi ir šaltuoju metų laiku – jie sumažina šilumos nuostolius.

 

KODĖL VERTA RINKTIS „GLASGARD“

 

Apsaugo nuo kaitrios saulės, veiksmingai mažina patalpose kaitrą. Tai padeda sutaupyti kondicionavimui skirtas išlaidas.

 

Nukreipia saulės spindulius, todėl atspindžiai nebetrukdys žiūrėti į kompiuterių monitorius bei TV ekranus.

 

Leidžia matyti vaizdą pro langą.

 

Praleidžia šviesą, neužtemdo patalpų.

 

Iš lauko pusės atspindi ir nuo smalsių žvilgsnių paslepia tai, kas vyksta patalpos viduje.

 

Žiemą padeda sumažinti šilumos nuostolius.

 

Atitinka B1 klasės priešgaisrinės saugos reikalavimus (mažai degūs).

 

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Jeigu Jūsų biuras yra pietinėje pusėje, o jo langai sudaro visą sieną, nelaukite vasaros, pasirūpinkite tinkama apsauga nuo saulės šviesos ir kaitros iš anksto. Taip sumažinsite išlaidas patalpų kondicionavimui bei suteiksite savo darbuotojams galimybę kokybiškai dirbti.

 

Nebijokite roletų „Glasgard“ įsirengti ir namų darbo vietoje, ypač jeigu ji yra prie lango. Galėsite patogiai dirbti ar pramogauti kompiuteriu ir nesinervinti dėl trukdančių atspindžių.

 

Dalį šviesos praleidžiantys, tačiau patalpos įkaitimą mažinantys roletai „Glasgard“ gali būti naudingi ir įstiklintuose balkonuose ar oranžerijose.

 

Pagal poreikius galite rinktis lygų, puikiai nuo saulės šviesos ir kaitros apsaugantį, perforuotą ir mažai skaidrų ar lankstytą ir leidžiantį iš vidaus matyti tai, kas dedasi lauke, „Glasgard“ roletų audinį. 

 

Išsikvieskite TOVA konsultantą NEMOKAMAI į savo biurą ar namus, ir mes padėsime Jums išsirinkti optimaliausią langų dengimo sprendimą.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė, metaliniai arba plastmasiniai laikikliai, audinys, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas
Tvirtinimo būdai

prie lango rėmo;

ant sienos virš lango;

prie lubų

Vamzdžio storis 19, 28, 32, 38, 40 ir 45 mm
Valdymas grandinėle;
Maksimalus plotis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Maksimalus aukštis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Gamintojai TOVA
Garantija 24 mėn.

-30%
Roletams Glasgard

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Atsparumas nešvarumams Atsparumas nešvarumams
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.