Paslaugos

 Matavimas: visų produktų matavimo darbai atliekami nemokamai.

 

Montavimo darbai:

 

Remontas:

  • roletų audinių keitimas;
  • vertikalių žaliuzių juostų trumpinimas;
  • vertikalių žaliuzių juostų keitimas;
  • roletų siaurinimas;
  • plisuotų žaliuzių remontas;
  • apsauginių žaliuzių remontas (profilio keitimas, avarinis atidarymas, pavaros remontas ir ....)

 

 

Dirbame Jums

 

EKSPERTO KONSULTACIJA

 

Mūsų patyrę konsultantai atvyks į Jūsų namus sutartu laiku. NEMOKAMAI. Remdamiesi savo didele patirtimi, jei reikės, jie padės Jums išsirinkti medžiagas ir roletų tvirtinimo mechanizmus, atsakys į visus Jus dominančius klausimus. Prieš priimdami sprendimą, susisiekite ir pasitarkite su TOVA.

 

KOKYBĖS GARANTIJA

 

Mūsų įmonėje dirba žmonės, išmanantys ir mylintys savo darbą. Jums už patrauklią kainą siūlome tik aukštos ir aukščiausios kokybės medžiagas, kurias, prieš siūlydami klientams, rimtai patikriname. Visiems savo gaminiams suteikiame 12 mėn. garantiją. Jeigu turite pastabų ar pasiūlymų dėl mūsų konsultacijų, darbų kokybės, susisiekite su mumis, pasistengsime atsakyti kiek galėdami greičiau. 

 

DIDELIS MEDŽIAGŲ PASIRINKIMAS

 

Sekame interjero stiliaus tendencijas, esame pasiruošę išpildyti tiek įprastus, praktiškus Jūsų pageidavimus, tiek ambicingus projektus ar kūrybiškas vizijas. Esame gamintojai, todėl galime Jums pasiūlyti didelį medžiagų pasirinkimą, patarti langų dangos stiliaus klausimais, atsakyti į visus techninius roletų, žaliuzių, širmų ar tinklelių montavimo klausimus.

 

MONTAVIMO DARBAI

 

Jie vyksta preciziškai, greitai, sklandžiai. Mūsų meistrai atvyks į Jūsų namus ar biurą ir greitai bei kokybiškai sumontuos Jūsų pasirinktus roletus, žaliuzes, širmas ar apsauginius tinklelius. Dirbame visoje Lietuvoje. Vilniuje roletus pagaminsime ir sumontuojame vidutiniškai per 7 darbo dienas nuo užsakymo.

 

MEDŽIAGOS KEITIMAS

 

Ateina laikas, kai norisi naujovių. Patyrę ekspertai patars, o atidūs meistrai pakeis seną roletų medžiagą į Jūsų naujai pasirinktą. Medžiagos keitimas sudaro tik 50 % roletų kainos. Investicija minimali, o pasikeitimai interjere – esminiai. 

 

REMONTAS

 

Nenusiminkite, jei užstrigo kokia virvelė, ritininės užuolaidos keliasi netolygiai ar vertikalios žaliuzės nevažiuoja karnizu taip, kaip norėtumėte. Susisiekite su mumis. Greitai ir kokybiškai taisome sugedusius roletus, žaliuzių, širmų mechanizmus. Tai tikrai daug pigiau ir ekologiškiau negu keisti visą sistemą.


Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

  

 

Saugus aptarnavimas

Užpildykite formos duomenis, ir mes su Jumis susisieksim

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.