PaslaugosKonsultacija - Matavimas:

Mūsų patyrę konsultantai atvyks į Jūsų namus sutartu laiku. NEMOKAMAI. Remdamiesi savo didele patirtimi, jei reikės, jie padės Jums išsirinkti medžiagas ir roletų tvirtinimo mechanizmus, atsakys į visus Jus dominančius klausimus. Prieš priimdami sprendimą, susisiekite ir pasitarkite su TOVA.

 

Montavimo darbai:

Jie vyksta preciziškai, greitai, sklandžiai. Mūsų meistrai atvyks į Jūsų namus ar biurą ir greitai bei kokybiškai sumontuos Jūsų pasirinktus roletus, žaliuzes, širmas ar apsauginius tinklelius. Dirbame visoje Lietuvoje. Vilniuje roletus pagaminsime ir sumontuojame vidutiniškai per 7 darbo dienas nuo užsakymo.

 

 

Medžiagos keitimas

Ateina laikas, kai norisi naujovių. Patyrę ekspertai patars, o atidūs meistrai pakeis seną roletų medžiagą į Jūsų naujai pasirinktą. Medžiagos keitimas sudaro tik 50 % roletų kainos. Investicija minimali, o pasikeitimai interjere – esminiai. 

 

Remontas:

Nenusiminkite, jei užstrigo kokia virvelė, ritininės užuolaidos keliasi netolygiai ar vertikalios žaliuzės nevažiuoja karnizu taip, kaip norėtumėte. Susisiekite su mumis. Greitai ir kokybiškai taisome sugedusius roletus, žaliuzių, širmų mechanizmus. Tai tikrai daug pigiau ir ekologiškiau negu keisti visą sistemą.

  • roletų trumpinimas ar siaurinimas;
  • vertikalių žaliuzių juostų trumpinimas;
  • vertikalių žaliuzių juostų keitimas;
  • medinių žaliuzių remontas
  • plisuotų žaliuzių remontas;
  • aliuminio žaliuzių remontas;
  • tinklelių remontas;
  • El. karnyzų remontas
  • apsauginių žaliuzių remontas (profilio keitimas, avarinis atidarymas, pavaros remontas ir ....)

 

Gaminių pristatymas

Pristatome gaminius visoje Lietuvoje.

 

Pirkimas išsimokėtinai

Džiaukitės langų uždengimais jau šiandien, o atsiskaitykite dalimis.  Skambinkite tel. +370 60319292 ir sužinokite, kaip įgyvendinti savo tikslus.

 

KOKYBĖS GARANTIJA

Mūsų įmonėje dirba žmonės, išmanantys ir mylintys savo darbą. Jums už patrauklią kainą siūlome tik aukštos ir aukščiausios kokybės medžiagas, kurias, prieš siūlydami klientams, rimtai patikriname. Visiems savo gaminiams suteikiame 24 mėn. garantiją. Jeigu turite pastabų ar pasiūlymų dėl mūsų konsultacijų, darbų kokybės, susisiekite su mumis, pasistengsime atsakyti kiek galėdami greičiau. 

 

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

  

 

Nemokamas konsultavimas Jūsų namuose

Užpildykite formos duomenis, ir mes su Jumis susisieksim

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.