Plisuotos žaliuzės

<< Grįžti į produktų katalogą

Plisuotos žaliuzės

STILINGAS AKCENTAS INTERJERE

 

Plisuotos žaliuzės turi daug gerbėjų. Plisuoti audiniai į interjerą atkeliavo iš mados pasaulio – čia jie pelnytai laikomi nesenstančia klasika. Kaip ir madoje, interjere plisuotas audinys atrodo žaviai. Plisuotos žaliuzės gaminamos iš klostuoto audinio, kuris suspaustas užima itin mažai vietos, o išskleistas kuria stilingą klosčių ritmą, suteikiantį šarmo šiaip monotoniškai plokščiai dengto lango plokštumai.

Dar vienas plisuotų žaliuzių išskirtinumas – jas galima suskleisti tiek įprastoje vietoje, lango viršuje, tiek lango apačioje. Jos gali būti naudojamos ir tik lango viduryje, paliekant galimybę šviesai patekti per lango viršų ir apačią. Ši plisuotų žaliuzių savybė ypač aktuali gyvenant mieste. Pavyzdžiui, Jums patinka pieva, esanti prie namo, ir medžių viršūnės, kurias matote lango viršuje, tačiau viduryje yra pastatas, kuris, Jūsų manymu, kiek gadina vaizdą. Uždenkite plisuota žaliuze tai, ko nenorite matyti, džiaukitės šviesa ir vaizdais, kurie Jums patinka.

Beje, plisuotos žaliuzės yra puikus sprendimas ne tik įprastiems, bet ir trikampiams stogo kraigo, ovaliems, arkos ar kitų nestandartinių formų langams. Jomis galima uždengti oranžerijas ir net visą stiklinį stogą!
O svarbiausia – plisuotos žaliuzės puikiai apsaugos Jūsų namus nuo intensyvios saulės šviesos bei kaitros. TOVA plisuotų audinių kolekcijoje Jūsų laukia skirtingo tankumo, įvairių spalvų ir raštų medžiagos. Išsirinkite tai, ką norite matyti savo namuose, ir mūsų meistrai kokybiškai ir greitai išpildys Jūsų viziją.
 

PRAKTIŠKA IR PATOGU

 

Plisuotos žaliuzės tvirtinamos prie lango rėmo, patogiai valdomos stumiant rankenėlę arba traukiant virvelę. Norint į patalpą įleisti gaivaus oro ir pravėrus langą, šios žaliuzės judės kartu su juo, todėl patalpa ir toliau liks apsaugota nuo saulės. Išskleisti ir sutraukti šias žaliuzes galima neliečiant audinio rankomis, taigi jis ilgai atrodys lyg naujas.

Plisuotų žaliuzių audiniai yra atsparūs drėgmei, laikui bėgant nepraranda savo formos ir neblunka. Todėl juos galite drąsiai naudoti net vonios kambaryje. Šias žaliuzes paprasta prižiūrėti, jų audiniai ne tik nebijo vandens, bet ir netraukia dulkių. Jeigu audinys vis dėlto išsitepė, dažniausiai pakanka tik kelis kartus perbraukti jį drėgna servetėle, o rimtesniais atvejais šias žaliuzes galite net perskalauti dušu ar užmerkti su švelniomis skalbimo priemonėmis.

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Rinkdamiesi plisuotas žaliuzes, atkreipkite dėmesį, kad tamsios spalvos kuria didesnę prieblandą, tačiau kartu labiau įkaitina patalpą. Šviesesnės praleidžia dalį šviesos ir visiškai neužtamsina kambario, dažnai kaip tik to ir reikia. Tiek tamsios, tiek šviesios žaliuzės vienodai puikiai uždengs Jūsų privačią erdvę nuo pašalinių žvilgsnių.

Ryškių spalvų plisuotos žaliuzės atrodys žaismingai, kels nuotaiką ir, žinoma, stipriau trauks akį. Jos tinka jaunatviškam interjerui, nuotaikingai virtuvei ar poilsio ir jėgų atgavimo oazei – vonios kambariui.

Pusiau išskleistos natūralių spalvų plisuotos žaliuzės harmoningai susilies su peizažu, esančiu už lango. Jeigu Jūsų sienos šviesios, tuomet išskleistos tokios žaliuzės su jomis susilies vizualiai praplėsdamos erdvę.
Plisuotos žaliuzės – idealus sprendimas nestandartinės formos langams. Jas galima įrengti ten, kur atrodė, kad niekas neįmanoma.

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir, atsižvelgę į Jūsų poreikius bei interjero subtilybes, rasime tinkamiausią sprendimą.

Fotoroletų katalogas

Pasirinkite norimą vaizdą iš mūsų siūlomų pavyzdžių ir pažiūrėkite juos ant langų.
Plačiau >>

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA

Nereikia daugiau laukti, galite įsigyti gaminius jau dabar be jokio pabrangimo!
Plačiau >>

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.