Roletai plastikiniams langams

<< Grįžti į produktų katalogą
INTERJERAS NAUJAI

Norint namų erdvei suteikti naujų akcentų ar sukurti ypatingą nuotaiką, nebūtina imtis kapitalinio remonto ar keisti visų baldų. Pasikvieskite TOVA ekspertą ir sužinokite, kaip sukurti namuose norimą atmosferą langų dengimui pasirinkus roletus. 

 

Roletų spalvą ir raštus galėsite rinktis iš storų pavyzdžių katalogų, kuriuose patinkantį audinį ras tiek vertinantys solidžią eleganciją, tiek mėgstantys drąsius, ekstravagantiškus derinius, tiek dievinantys santūrų minimalizmą. Jūsų namai, Jūsų taisyklės. O TOVA ekspertas, jei norėsite, galės Jums patarti dėl audinių kokybės bei spalvų derinimo interjere. Taip pat jis rekomenduos vienus ar kitus sprendimus, atsižvelgdamas į konkrečią patalpos orientaciją, šviesos srautus, patalpos paskirtį. 

 

Roletai – greitas, nebrangus ir veiksmingas būdas suteikti namams naują vaizdą. 

 

 

PRAKTIŠKA IR PATOGU


Roletai yra ir praktiškas sprendimas. Svarbiausia roletų paskirtis – apsaugoti patalpą nuo pernelyg intensyvios saulės šviesos bei karščio, taip pat nuo smalsių žvilgsnių. Roletus visuomet galėsite nuleisti ir pakelti tiksliai tiek, kiek norite. Tai padeda ne tik reguliuoti patenkančios į kambarį šviesos kiekį, bet ir paveikti tai, ką norite matyti už lango. Gyvenant didmiestyje tai itin aktualu – juk Jums, pavyzdžiui, gali patikti parkas, matomas pro apatinę lango dalį, bet visai nebūtinai įstaigų pastatai ar gyvenamieji daugiabučiai, išnyrantys virš medžių viršūnių.


Roletai tvirtinami prie lango rėmo, speciali metalinė kasetė su juo tarsi susilieja, todėl atrodo estetiškai ir tvarkingai. Svarbu ir tai, kad sumanius atidaryti langą karštą dieną, roletas judės kartu su visu langu, taigi ir toliau apsaugos kambarį nuo ryškios saulės.
Roletus TOVA gamina iš aukštos kokybės, ilgaamžių medžiagų, todėl jie gali tarnauti Jums net kelis dešimtmečius. Ant audinių beveik nesikaupia dulkės, jie neblunka. Roletus prižiūrėti itin paprasta – išsitepus ar užtiškus kokiam skysčiui ant audinio, pakanka jį perbraukti drėgna servetėle.


Taigi roletai mėgiami klientų tiek dėl savo estetinių, tiek dėl savo praktinių savybių.

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Net jeigu roletus renkatės tik tam, kad jie apsaugotų patalpą nuo saulės šviesos, nebūtina rinktis labai tamsių spalvų audinius. Svarbiausia – audinio tankumas.

 

Šviesių spalvų roletai ne tik sukurs kambaryje pageidaujamą jaukią prieblandą, bet ir paslėps Jus nuo pašalinių žvilgsnių. Jie taip pat natūraliai dera su švelniais sienų tonais bei optiškai kiek didina erdvę.

 

Rinkdamiesi roletų spalvą, atsižvelkite į interjero spalvas, vyraujančius akcentus. Pagalvokite, kokią bendrą nuotaiką norite kambaryje sukurti. Kartais tiesiog graži ar Jums labai patinkanti spalva bendrame interjero vaizde pranyksta, netenka savo žavesio.

 

Nebijokite eksperimentuoti. Pavyzdžiui, įdomiai atrodo kelių panašių atspalvių roletų deriniai. Roletų audinius galima kontrasto ar harmonijos būdu derinti su klasikinėmis užuolaidomis. 

 

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir mes Jums atskleisime daugiau interjero paslapčių.Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė, metaliniai arba plastmasiniai laikikliai, audinys, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas
Tvirtinimo būdai - prie lango rėmo;
- ant sienos virš lango;
- prie lubų
Vamzdžio storis 19  mm
Valdymas

- grandinėle;
- spyruokliniu mechanizmu;

- el. pavara;

Gamintojas TOVA
Garantija 24 mėn.
iki -70%
Roletams

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Atsparumas nešvarumams Atsparumas nešvarumams
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Neužgožia vaizdo Neužgožia vaizdo
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Pasirinkime nedegūs audiniai Pasirinkime nedegūs audiniai
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.