Nuotolinė vaizdo konsultacija

 

 

UŽSISAKYKITE NUOTOLINĘ KONSULTACIJĄ IR DŽIAUKITĖS NAUJU LANGŲ VAIZDU NEIŠĖJĘ IŠ NAMŲ

 

Šiomis savaitėmis pro namų langus žvalgysimės daug dažniau, negu kada nors anksčiau. Nemažai daliai mūsų kils ne tik noras pagražinti namų interjerą, bet ir nauji poreikiai, susiję su darbo vietos įrengimu namuose. Gali parūpti ne tik estetiška, jauki ar stilinga langų danga, bet ir tokia, kuri gerai apsaugo nuo saulės šviesos ir dirbant padeda susikaupti.

 

„Tova“ ekspertai pasiruošę Jums padėti net ir šiomis neįprastomis aplinkybėmis:

 

  • Užsisakykite vaizdo konsultaciją su langų dangos ekspertu. Tai paprasta, saugu ir patogu. Pasitarti su mūsų ekspertais galite naudodami bet kurią sau įprastą vaizdo skambučių programėlę: „Skype“, „Messenger“, „Viber“,  „WhatsApp“ ar kitą.
  • Langų dangos stilių ir audinius galite išsirinkti vaizdo konsultacijos metu. Pageidaujant galime NEMOKAMAI pristatyti pavyzdžių katalogą Jums į namus. Jį paliksime prie Jūsų durų, kad galėtumėte patogiai, be papildomo kontakto, jį pasiimti. Primename, kad po kiekvieno naudojimo pavyzdžių katalogus dezinfekuojame.
  • Su mūsų ekspertais taip pat galite susisiekti el. paštu ar paskambinę telefonu. Branginame kiekvieną klientą, šiuo neįprastu laiku norime būti naudingi tuo, ką išmanome geriausiai – parenkant kokybišką, estetišką ir funkcionalią langų dangą.
  • Išsirinktos ir įsigytos langų dangos montavimo darbus atliksime laikydamiesi visų SAM rekomendacijų. Montavimo darbus atliekantys specialistai dirba su kaukėmis ir pirštinėmis, dezinfekuotais įrankiais.
  • Jeigu nenorite kviesti specialisto į namus, „Tova“ ekspertai nuotoliniu būdu suteiks Jums išsamias instrukcijas, kaip patiems susimontuoti roletus, žaliuzes ar kitą dangą.
  • Primename, kad už įsigytą langų dangą galite atsiskaityti pavedimu ir taip išvengti nebūtino kontakto su grynaisiais pinigais.


Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

 

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

 

Nemokamas konsultavimas Jūsų namuose

Užpildykite formos duomenis, ir mes su Jumis susisieksim

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.