Žaliuzės

<< Grįžti į produktų katalogą

ŽALIUZĖS 

AKTUALI KLASIKA

 

Žaliuzės – tai populiarus ir daugelio mėgstamas langų dengimo būdas, kuris leidžia preciziškai kontroliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą ir gali užtikrinti privatumą, paslėpdamas nuo pašalinių žvilgsnių tai, kas vyksta viduje.

Žaliuzės kilusios iš Rytų, garsėjančių ryškia ir kaitria saule. Prancūziškas šios skersinių juostelių sistemos pavadinimas „jalousie“, paplitęs daugelyje Europos šalių, išvertus reiškia „pavydas“. Legendos byloja, kad žaliuzėmis rytiečiai saugojo savo moteris nuo svetimų žvilgsnių. JAV, Jungtinėje Karalystėje ir Italijoje jos dažnai vadinamos venecijietiška uždanga (angl. „venetian blinds“). 

Šiandien žaliuzės – neatsiejama daugelio privačių ir viešų erdvių detalė, mėgstama tiek dėl savo funkcionalumo, tiek dėl ilgaamžiškumo. Estetines žaliuzių savybes ir įtaką interjero nuotaikos kūrimui vertina ne tik profesionalūs dizaineriai bei architektai. Žaliuzes renkasi ir patys žmonės, norintys ne tik mėgautis patogia šviesos srauto kontrole, kurią garantuoja ši apsaugos nuo saulės sistema, bet ir siekiantys savo namų erdvei suteikti elegancijos, solidumo ar jaukumo.

 

KUO YPATINGOS ŽALIUZĖS?

 

Žaliuzės gaminamos iš patvarių medžiagų, medžio ar metalo, garsėjančių paprasta priežiūra ir ilgaamžiškumu. Žaliuzių skersinių plotis gali būti įvairus – nuo ploniausių, kuriančių subtilų mirgėjimą, iki platesnių medinių, suteikiančių interjerui ryškesnį ritmą. Medinės žaliuzės gali būti natūralaus medžio spalvos arba dažytos, metalinės būna įvairių spalvų: nuo klasikinės baltos, pilkos, smėlinės, juodos, iki ryškesnių.

Žaliuzės ypač mėgstamos ir dėl savo paprasto bei tikslaus valdymo. Žaliuzių juosteles galite pakreipti tiksliai tiek, kiek norite, sukdami lazdelę, o sutraukti ir išskleisti ar parinkti jų ilgį galite traukdami grandinėlę ar virvelę. Žaliuzės puikiai apsaugo nuo saulės šviesos – patalpoje galėsite mėgautis ne tik tokiu natūraliu apšvietimu, kokio pageidaujate, bet ir patogiai dirbti kompiuteriu ar žiūrėti televizorių – Jūsų netrikdys atspindžiai ant ekranų.

Žaliuzes tvirtiname prie lango rėmo, virš jo ar tiesiog prie lubų. Pirmais atvejais žaliuzės judės kartu su langu, bus patogu jį praverti ar visai atidaryti, kartu išsaugant norimą šešėlį dalyje kambario. Toks tvirtinimo būdas taip pat palieka laisvą palangę, tai ypač aktualu mėgstantiems auginti gėles ar palangę naudoti kaip lentyną. Antrasis tvirtinimo būdas pasiteisina tais atvejais, kai langas yra nestandartinėje vietoje, pavyzdžiui, nišoje, arba dėl estetinių sumetimų – pavyzdžiui, norint žaliuzėmis uždengti ne tik didelius langus, bet ir dalį ar visą sieną.

 

KOKIOS ŽALIUZĖS TIKS JŪSŲ INTERJERE?

 

Horizontalios žaliuzės. Populiariausias langų dengimo būdas tiek dėl savo funkcionalių savybių, tiek dėl estetinių. Šios žaliuzės, pagamintos iš metalo, nebijo drėgmės, todėl gali kabėti ten, kur kitos langų dangos sistemos greitai netektų savo pirminės formos, pavyzdžiui, vonioje ar virtuvėje. Patrauklu ir tai, kad galite prie interjero priderinti žaliuzių spalvą, tuo jį pagyvindami ar vizualiai praplėsdami.

 

Vertikalios žaliuzės. Itin mėgstamos biuruose ir viešose įstaigose, kuriose yra didelių, nuo lubų iki grindų, langų, taip pat šiuolaikinėse erdviose svetainėse ir loftuose. Jų kuriamas ritmas nuteikia rimtai ir net šiek tiek pakylėtai. Vizualiai šios žaliuzės paaukština erdvę. Jos gaminamos iš specialaus audinio, gali būti ne tik švelnių, klasikinių spalvų, bet ir ryškių.

 

Medinės žaliuzės. Aktualumo neprarandanti klasika, ypač mėgstama žmonių, vertinančių natūralų grožį ir jaukumą. Šios šiluma spinduliuojančios žaliuzės gali būti įvairių medžio atspalvių, taip pat dažytos. Tai leidžia jas lengvai priderinti prie interjere esančių baldų. Medinės žaliuzės puikiai tiks minimalistinio skandinaviško, prabangaus angliško ar romantiškuose provanso stiliaus interjeruose. 

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI į savo namus ar biurą, ir mes, įvertinę Jūsų patalpos ypatybes bei įsigilinę į Jūsų poreikius, pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.

Fotoroletų katalogas

Pasirinkite norimą vaizdą iš mūsų siūlomų pavyzdžių ir pažiūrėkite juos ant langų.
Plačiau >>

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA

Nereikia daugiau laukti, galite įsigyti gaminius jau dabar be jokio pabrangimo!
Plačiau >>

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.