Romanetės

<< Grįžti į produktų katalogą
ELEGANCIJA IR FUNKCIONALUMAS
Romanetės, dar vadinamos romaninio tipo užuolaidomis, žinomos jau nuo Romos imperijos laikų, jomis romėnai dengė langus nuo saulės, dulkių, saugojosi nuo karščio. Šiuolaikinės romanetės užima garbingą vietą puošiant interjerą, jas galima laikyti puikia įprastų vertikalių užuolaidų ir funkcionalių ritininių užuolaidų sinteze.
 
Šiandieninės romanetės stebina savo spalvų ir raštų įvairove bei ir toliau džiugina funkcionalumu. Romanetės gali būti pagamintos iš prabangaus, elegantiško ar originaliai atrodančio užuolaidinio audinio, jų dydis priklauso nuo lango dydžio. Lyginant su vertikaliomis užuolaidomis, romanetėms reikia daug mažiau audinio, taigi, galbūt galėsite pasirinkti kokybiškesnį ir gražesnį. Romanetes paprasta prižiūrėti ir skalbti. Be to, ant romanečių, lyginant su vertikaliomis užuolaidomis, kaupsis daug mažiau dulkių, jas bus patogiau atitraukti negu vertikalias: tik patraukite grandinėlę arba virvelę ir romanetės pasikels arba nusileis iki norimo lygio.
 
O ritinines užuolaidas romanetės lenkia savo estetiniu vaizdu. Priklausomai nuo to, kokią funkciją romanetės turi atlikti, ir kur jos kabinamos, galėsite rinktis prabangiai blizgantį, purų, tekstūrinį audinį, jaukių pastelinių ar žaismingų ryškių spalvų audinius. Kaip ir ritininės užuolaidos, romanetės užima kambaryje tik tiek erdvės, kiek būtina, vizualiai nemažina patalpos – tai privalumas, renkantis langų dangą mažesnėms patalpoms, pavyzdžiui, vaikų kambariams ar miegamiesiems.
 
UNIVERSALUMAS
Romanetės ne tik stilingai atrodo namų interjeruose bei suteikia jiems būtino jaukumo. Išskleistos jos patikimai saugos jus nuo saulės šviesos ir karščio, o sutrauktos taps elegantišku, banguotu langų viršaus akcentu.
 
Patrauklu ir tai, kad romanetės puikiai dera su kito tipo užuolaidomis. Nuo saulės šviesos apsaugančios, patikimai temdančios romanetės gražiai derės su švelniomis skaidriomis dieninėmis vertikaliomis užuolaidomis. Jas taip pat galima derinti ir su ritininėmis užuolaidomis. Pavyzdžiui, su užtraukiamomis iš apačios, jeigu dieną aktualu išvengti atsitiktinių žvilgsnių arba norite apsaugoti ant palangės žaliuojančius augalus.
 
EKSPERTAI PATARIA
Rinkdamiesi romanečių audinį, visų pirma atsakykite sau, kokią užduotį joms patikėsite. Jeigu aktualus patalpos užtemdymas, pavyzdžiui, miegamajame arba darbo kambaryje, rinkitės tankesnį audinį. Šiaurinėje pusėje esančiose patalpose ar vaikų kambariuose siūlome rinktis retesnio audimo medžiagas.
 
Derinkite romanetes su sienų spalva harmonijos, papildymo arba kontrasto principu. Šis užuolaidų tipas puikiai tinka pačiuose įvairiausiuose interjeruose – tiek dvelkiančiuose rafinuota prabanga, tiek alsuojančiuose meile natūralumui ir ekologijai, tiek žaisminguose ar šeimyniškai jaukiuose.
 
 
Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir mes Jums atskleisime daugiau interjero paslapčių.

Kaina nuo:

66.00

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Atsparumas nešvarumams Atsparumas nešvarumams
  • Garantija 24 mėn. Garantija 24 mėn.
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.