Roletai Diena Naktis

<< Grįžti į produktų katalogą

INTERJERO AKCENTAS

 

Roletai „Diena Naktis“ – tai šiuolaikiškas, madingas langų dengimo būdas, kuris sparčiai populiarėja tiek Vakarų Europoje, tiek JAV, tiek Pietų Amerikoje, kur itin aktuali apsauga nuo saulės. Ir tai dėsninga. Šie ypatingos konstrukcijos roletai tikrai verti dėmesio. Jie puikiai įsilieja į interjerą, ypač gražiai atrodo svetainėse ar gyvenamose patalpose su dideliais langais. Kartu šie roletai suteikia bet kuriai erdvei elegancijos ir patrauklaus lengvumo.
„Diena Naktis“ gaminami iš dvigubo audinio, tankesnių ir permatomų juostų, kurias valdant grandinėle galima reguliuoti į vidų patenkančios šviesos kiekį, ir, žinoma, susukti arba išskleisti visą roletą. Taigi dieną galėsite džiaugtis vaizdu už lango ir maloniu šviesiu apšvietimu kambaryje, o vakare jaukiai pasislėpti nuo pašalinių žvilgsnių. 
Jeigu kada manėte, kad roletai tai paprastas, pernelyg banalus interjero dekoravimo elementas, „Diena Naktis“ paskatins Jus pakeisti savo nuomonę.

 

VIENAS ROLETAS, DVI FUNKCIJOS

 

Kartais norime matyti vaizdą už lango, o kartais ne. Net dienos metu keičiasi tai, kiek šviesos norime turėti kambaryje. „Diena Naktis“ padeda paprastai ir veiksmingai išspręsti šį klausimą. Dvigubą šių roletų audinį sudaro tankesnės ir permatomos juostos. Jas valdant grandinėle, juostos slenka, įleisdamos daugiau ar mažiau saulės šviesos, taip pat atidengdamos vaizdą už lango ar paslėpdamos nuo pašalinių tai, kas vyksta namuose. Taigi su roletais „Diena Naktis“ galėsite mėgautis tiek vaizdu už lango, tiek privatumu.
 
EKSPERTAI PATARIA

 

„Diena Naktis“ bet kuriai erdvei suteikia šiuolaikiškumo dvelksmą.

 

Jeigu norite sukurti prabangią, solidžią nuotaiką, rinkitės šiek tiek blizgančių, šviesių tonų roletus – jie leis mėgautis vaizdu už lango ir kartu pabrėš erdvėje esančių baldų bei įrangos grožį, neužgoš jų.

 

„Diena Naktis“ su tamsiomis nepermatomomis bei šviesiomis permatomomis juostomis labiau kris į akis, suteikdami erdvei ritmą. Tai gali būti labai patrauklu, ypač jeigu Jūsų interjeras minimalistinis ar griežtesnio stiliaus. 

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir mes Jums papasakosime daugiau įdomių dalykų apie interjerą ir šviesos mokslą.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys aliuminio kasetė, aliuminio vamzdis, aliumininiai arba plastmasiniai laikikliai, audinys, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas
Tvirtinimo būdai
  • ant sienos virš lango;
  • prie lango rėmo;
  • prie lubų
Vamzdžio storis 19, 28 ir 38 mm
Valdymas roletas valdomas grandinėle. Traukiant grandinėlę galima suvynioti arba išvynioti audinį, perslinkti audinio juostas
Maksimalus plotis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Maksimalus aukštis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Gamintojas TOVA
   
iki - 60%
Roletams Diena Naktis

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Pasirinkime nedegūs audiniai Pasirinkime nedegūs audiniai
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.