MEDINĖS ŽALIUZĖS

<< Grįžti į produktų katalogą

JAUKUS, HARMONINGAS IR PRABANGUS INTERJERAS

 

Medinės žaliuzės pelno daug simpatijų ne tik todėl, kad daugeliui kelia nostalgiją, kuria romantišką nuotaiką. Taip, tai į jas nejučiomis atkreipėte dėmesį, sekdami TV ekrane intriguojančio angliško detektyvo vingius arba stebėdami likimo blaškytų ir vėl susitikusių viloje prie jūros įsimylėjėlių apsikabinimą. Tačiau medinės žaliuzės įspūdingai atrodo ne tik filmuose.
 
Medinės žaliuzės gražiai atrodys minimalistiškai šiuolaikiškame interjere – čia jos atspindės Jūsų meilę gamtai, natūraliems dalykams, tikroms vertybės. Jeigu mėgstate antikvarinius daiktus ir daiktus su istorija, medinės žaliuzės harmoningai derės su solidžiomis jų formomis, pabrėš elegantiškus baldų siluetus, suteiks erdvei prabangos įspūdį. Apskritai bet kuriai gyvenamajai erdvei medinės žaliuzės suteiks šilumos ir jaukumo.
 
Medinės žaliuzės neabejotinai puoš interjerą, džiugins akį kaskart žvilgsniui sustojus ties langu. Tačiau be estetinės vertės šios žaliuzės pasižymi ir puikiomis apsaugos nuo saulės savybėmis. Patogiai reguliuodami virvele jų išsiskleidimo ilgį, o lazdele skersinių juostelių pasisukimo kampą, namuose galėsite mėgautis tokiu apšvietimu, kokio Jums tuo metu reikia. Medinės žaliuzės gerai apsaugo erdvę ir nuo per didelės kaitros. Medinės žaliuzės neturi aštrių briaunų, todėl tiks ir namuose, kuriuose auga maži vaikai.
 
 Nors jos atrodo prabangiai ir elegantiškai, šias žaliuzes nesudėtinga prižiūrėti. Reikalui esant, pakanka perbraukti drėgna šluoste. Medinės žaliuzės gaminamos iš lengvos, tačiau tvirtos medienos, kurią dengia specialus apsauginis lakas ar dažai, todėl jos nepraranda savo formos ir yra tikrai ilgaamžės. Jus taip pat nustebins natūralių atspalvių ir galimų spalvų pasiūla. Suteikite savo namams jaukumą bei šilumą ir apsaugokite juos nuo saulės pasirinkdami medines žaliuzes jau šiandien. 

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Medinių žaliuzių atspalvį galima derinti prie patalpoje esančių baldų, tačiau jos gali būti ir kiek šviesesnio atspalvio. Tuomet baldų kontūrai ir formos dar labiau išryškės.

 

Medinės žaliuzės itin gražiai atrodo erdvėse, kuriose įrengtas židinys. Jos sustiprina šilumos, jaukumo, prabangos įspūdį, kuria tikrų namų, kuriuose visada esame laukiami jausmą.

 

Medinės žaliuzės yra patvarios ir ilgaamžės, tačiau vis tiek nerekomenduojame jų kabinti vietose, kuriose yra daugiau drėgmės – pavyzdžiui, virtuvėje ar vonioje.

 

Medinės žaliuzės sušvelnina bei suminkština ir itin moderniai įrengtas erdves, padeda šiuolaikiniam žmogui išlaikyti ryšį su gamta. Jos gražiai dera su pažangiomis technologijomis, sukurdamos unikalią namų, kuriuose susitinka praeitis, dabartis ir rytojus, nuotaiką.

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir mes atskleisime Jums daugiau medinių žaliuzių privalumų bei pasiūlysime sprendimą, kuriuo galėsite džiaugtis ne tik Jūs, bet ir Jūsų namiškiai bei svečiai.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys Medinės juostelės, karnizas, valdymo mechanizmas, virvelinės kopetėlės, juostelinės kopetėlės, apatinis profilis
Tvirtinimo būdai

- virvele + lazdele;

- elektrine pavara (tik medinės žaliuzės su 50 mm pločio juostelėmis)

Valdymo principas Galima reguliuoti juostelių pasvirimo kampą, pakelti bei nuleisti ir norimame aukštyje užfiksuoti žaliuzę
Tvirtinimo būdai

- ant lango rėmo;

- lango angoje;

- virš lango angos

Juostelių plotis 25 ir 50 mm
Juostelių storis 2 - 3 mm
Gamintojai TOVA
Garantija 24 mėn.

- 40%
Medinėms žaliuzėms

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.