Nemokama konsultacija

 

 

NEMOKAMA KONSULTACIJA JŪSŲ NAMUOSE


Norite, kad vasarą į kambarius patektų kaip tik tiek šviesos kiek Jums reikia, o žiemą namuose būtų jaukiau ir šilčiau? Pasikvieskite TOVA ekspertą į savo namus. Jis atidžiai įvertins konkrečią Jūsų interjero situaciją, langų kryptis, saulės judėjimą skirtingais metų laikais, o svarbiausia – išklausys Jūsų poreikius ir profesionaliai patars, kokį langų dangos sprendimą pasirinkti. 


Roletai, žaliuzės, o gal dar kažkas? Kokios spalvos, kokio tankumo, kokį valdymo mechanizmą pasirinkti? Ko gero, galvojate ne tik apie veiksmingumą bei praktiškumą, bet ir apie galutinį vaizdą, kaip viena ar kita langų danga tiks Jūsų interjere.

 

Skambinkite mums: TOVA ekspertas kartu atsiveš medžiagų pavyzdžius, todėl Jums bus daug lengviau išsirinkti geriausiai Jūsų namuose ar darbo vietoje derančius roletus ar žaliuzes. Mūsų ekspertai nuolat gilinasi į medžiagų savybes, turi sukaupę daug patirties, todėl tai, ką jie pasiūlys, džiugins ir Jums tarnaus ne vienerius metus.

 

Galiausiai, nusprendus atnaujinti interjerą ar sukurti jį nuo nulio, reikia ir konkrečios techninės pagalbos. Nesirūpinkite ir nebėkite ieškoti liniuotės – TOVA ekspertas ne tik patars, bet ir profesionaliai pamatuos Jūsų langus, taigi, galutinis rezultatas bus tiksliai toks, kokio tikitės. 
Skambinkite mums, nustebsite, kaip greitai ir paprastai galite džiaugtis nauja kokybiška langų danga, į gerą pasikeitusiu interjeru ir net – vaizdu pro langą.Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Laukiame Jūsų mūsų salonuose:

Vilniuje: Laisvės pr. 28.

Kaune: Draugystės g. 8C

 

Susisiekti:

Tel. +370 67889222 arba El. p. info@tova.lt

 

 

Nemokamas konsultavimas Jūsų namuose

Užpildykite formos duomenis, ir mes su Jumis susisieksim

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.