Fotoroletai

<< Grįžti į produktų katalogą

ORIGINALUS INTERJERO AKCENTAS

 

Įprasti dalykai Jūsų nebedžiugina... O gal norite nustebinti artimuosius ar tiesiog priminti sau savo svajonę? Tuomet laikas pagalvoti apie fotoroletus. Į pasirinktą aukštos kokybės audinį perkelsime tai, ką išsirinksite  iš mūsų siūlomų įkvepiančių vaizdų arba Jūsų pačių atsiųstą Jums brangią ar gražią fotografiją. O gal tai bus Jūsų sukurtas raštas ar iliustracija? Nevaržykite savęs ir savo fantazijos, TOVA profesionalai patars ir pasistengs kuo geriau išpildyti Jūsų sumanymą. Fotoroletų katalogas >>

 
Fotoroletai – dar viena galimybė pasireikšti Jūsų kūrybingumui. Fotoroletai visuomet traukia akį. Jie ne tik puošia interjerą, bet ir įsimena. Tegu Jūsų erdvė atspindi Jus. 

 

ĮDOMU IR PRAKTIŠKA

 

Jūsų pačių pasirinktas atvaizdas įkvėps Jus kasdien, o patys roletai tarnaus ilgai ir patikimai. Be to, kad fotoroletai gali padėti atsiskleisti Jūsų kūrybingumui, suteikti interjerui unikalią atmosferą, jie taip pat skirti tam, kad apsaugotų patalpą nuo smalsių žvilgsnių. 
 
Dėl patogaus ir tikslaus valdymo, roletus visuomet galėsite nuleisti ir pakelti tiek, kiek norite. Tai padės ne tik reguliuoti patenkančios į kambarį šviesos kiekį, bet ir suteikti būtiną privatumą.
 
Fotoroletai gali būti tvirtinami prie lango rėmo ir virš jo. Pirmu atveju sumanius atidaryti langą ir įleisti oro, roletas judės kartu su visu langu, taigi ir toliau apsaugos kambarį nuo ryškios saulės. Taip pritvirtintas roletas nekliudys, pavyzdžiui, ant palangės stovinčių gėlių. Antrasis variantas aktualus tais atvejais, kai langas yra nestandartinėje vietoje, pavyzdžiui, nišoje. 
 
Roletus TOVA gamina iš aukštos kokybės, ilgaamžių medžiagų, todėl jie gali tarnauti Jums daug metų. Ant audinių beveik nesikaupia dulkės, jie neblunka. Fotoroletus prižiūrėti itin paprasta – išsitepus ar užtiškus kokiam skysčiui ant audinio, pakanka jį perbraukti drėgna servetėle. 

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Pasirinkite norimą vaizdą iš mūsų siūlomų pavyzdžių ir paprastu būdu suteikite interjerui originalų, dėmesį traukiantį akcentą.

 

Jeigu norite, kad ant roleto atspaustume Jūsų pasirinktą ar sukurtą fotografiją ar iliustraciją, pasitarkite su TOVA ekspertu, ar ji yra pakankamos kokybės.

 

Fotoroletai – ne tik puikus būdas apsisaugoti nuo saulės, bet ir stipri savimotyvacijos priemonė. Kasdien prieš akis matant tai, kas Jus įkvepia, ką mylite ar ko trokštate, padeda siekti savo tikslų.

 

Fotoroletai gali tapti ir puikia staigmena, gimtadienio ar sukaktuvių dovana Mylimam Žmogui. Užrašykite, pavyzdžiui, savo ranka „Myliu“, ir, esame tikri, suteiksite Jam ar Jai daug gerų šiltų emocijų.

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI į savo namus ir pasidalinkite savo kūrybiniais sumanymais.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė, metaliniai arba plastmasiniai laikikliai, audinys, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas
Tvirtinimo būdai

prie lango rėmo;

ant sienos virš lango;

prie lubų

Vamzdžio storis 19, 28, 32, 38, 40 ir 45 mm
Valdymas grandinėle;
Maksimalus plotis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Maksimalus aukštis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Gamintojai TOVA
Garantija 24 mėn.

iki - 30%
Roletams

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.