Bambukiniai roletai

<< Grįžti į produktų katalogą

NATŪRALUS GROŽIS

 

Bambukiniai roletai ne tik kokybiškai apsaugos Jūsų namų erdvę nuo saulės – šiltuose kraštuose tūkstančius metų žmonės naudojo šią natūralią medžiagą norėdami pasislėpti nuo pernelyg aktyvios šviesos ir karščio. Bambukiniai roletai Jūsų interjerui suteiks jaukumo, padės sukurti ramią ir atpalaiduojančią atmosferą. Galbūt net primins keliones į tolimus šiltus kraštus. Arba puikiai įsilies į santūraus, savito subtilaus grožio nestokojančio skandinaviškai ar japoniškai minimalistinio interjero aplinką. 
 
Šie roletai gaminami iš natūralaus bambuko pluošto, taigi yra natūralios, šviesiai rudos spalvos. Interjere jie veiks tarsi gamtos dalelė. Jų subtilus natūralus grožis puikiai dera tiek erdvioje svetainėje, tiek miegamajame ar saulės nutviekstoje verandoje, tiek salėje, kurioje, pavyzdžiui, vyksta jogos ar pilateso užsiėmimai. Bambukiniai roletai tinka ir darbo kambaryje, ypač jei dirbate darbą, kuris reikalauja susikaupimo. Pakėlę akis į šiuos roletus galėsite pailsėti, iš naujo sutelkti dėmesį.

 

PRAKTIŠKA IR PATOGU

 

Bambukinius roletus išties paprasta prižiūrėti – prireikus juos galite tiesiog perbraukti servetėle ar dulkių siurbliu. Beje, ši medžiaga yra ir labai praktiška. Jeigu naudojate bambukinį roletą virtuvės langui dengti ir, Jums šeimininkaujant  netyčia ant jo užtiškš riebalų lašelis – nieko baisaus. Įprastame audenyje tokia dėmė šiek tiek išplistų. O štai bambukinis audinys priešingai, tokias dėmeles sugeria, todėl vizualiai jos tampa nepastebimomis.

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Jeigu vertinate natūralius dalykus, pasidomėkite bambukiniais roletais ir nebijokite investuoti į juos. Tikime, kad nesigailėsite.

 

Bambukiniai roletai ypač šiuolaikiškai ir estetiškai atrodo skandinaviško stiliaus interjeruose. Jie puikiai skamba su minimalistiniais natūralių medžiagų baldais.

 

Galbūt kartu su bambukiniais roletais kils noras įsigyti ir gražų arbatos puodelį ar arbatinuką. Daugiau ramybės ir jaukumo namuose ar darbo erdvėje – daugiau malonių, šiuolaikiniam žmogui taip reikalingų, pertraukėlių, per kurias ne tik atgauname jėgas, bet ir susikaupiame naujiems iššūkiams.

 

 

Susisiekite su mumis. TOVA ekspertas NEMOKAMAI atvyks pas Jus į namus ar biurą. Prie arbatos puodelio galėsime atskleisti Jums daugiau bambukinių roletų privalumų, papasakoti apie kitas langų dengimo galimybes.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė, metaliniai arba plastmasiniai laikikliai, audinys, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas
Tvirtinimo būdai

prie lango rėmo;

ant sienos virš lango;

prie lubų

Vamzdžio storis 19, 28, 32, 38, 40 ir 45 mm
Valdymas grandinėle;
Maksimalus plotis 200 cm
Maksimalus aukštis 450 cm
Gamintojas TOVA
Garantija 12 mėn.

iki - 50%
Roletams

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Atsparumas nešvarumams Atsparumas nešvarumams
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.