Roletai nuo saulės SCREEN

<< Grįžti į produktų katalogą
APSAUGO NUO ŠVIESOS IR KARŠČIO
 
Dideli, nuo grindų iki lubų siekiantys langai – žavus šiuolaikinės architektūros akcentas. Gera pro juos žvalgytis į urbanistinį ar gamtinį peizažą. Be to, milžiniški langai užtikrina, kad patalpose visuomet dienos metu bus maksimaliai šviesu. Tačiau ką daryti, kai ryški saulės šviesa – ne privalumas, o trūkumas? Pavyzdžiui, nusprendėte pasižiūrėti su šeima filmą arba padirbėti su kompiuteriu. Kuo ryškesnė saulės šviesa, tuo prasčiau matysis vaizdas ekrane, erzins atspindžiai.
 
Tokiais atvejais verta rinktis pažangių technologijų ritinines užuolaidas „Screen“. Jos ne tik padės tinkamai suvaldyti patenkančios į patalpas šviesos kiekį, bet ir apsaugos nuo karščio bei žalingų UV spindulių. Šios ritininės užuolaidos pagamintos iš specialaus PVC audinio, kuris praleidžia dalį saulės spindulių, atspindi karštį ir leidžia matyti už lango esantį vaizdą.
 

NEUŽTEMDO VAIZDO
 
Jeigu vaizdas už lango yra Jūsų, namiškių ar kolegų poilsio ir įkvėpimo šaltinis, būtų apmaudu jį aklinai uždengti. Ritininės užuolaidos „Screen“ tobulai tinka šiuolaikiniuose urbanistiniuose interjeruose, pro kurių langus galima mėgautis kylančiais dangoraižiais, dinamišku miesto peizažu.
 
Be to, šios ritininės užuolaidos subtiliai nuo pašalinių žvilgsnių pridengia tai, kas vyksta patalpoje: nuleidus šias ritinines užuolaidas, iš lauko pusės neįmanoma įžiūrėti, kas vyksta viduje. Taigi, ritininės užuolaidos „Screen“ ne tik padės interjere tinkamai suvaldyti natūralios šviesos srautą, apsaugos Jus nuo UV spindulių bei karščio, bet ir suteiks saugų privatumą, būtiną tiek ilsintis, tiek dirbant.

EKSPERTAI PATARIA
 
Šios ritininės užuolaidos ne tik atrodo šiuolaikiškai, bet ir yra patvarios, ilgaamžės. Jeigu tik leidžia galimybės, rekomenduojame rinktis šiek tiek brangesnį, tačiau aukštos kokybės, patikimų gamintojų audinį.

„Tova“ ekspertai patars ir atsakys į visus Jūsų klausimus. O patyrę darbuotojai atsakingai pagamins ir sumontuos nuo šviesos ir karščio apsaugančias ritinines užuolaidas „Screen“ taip, kad daug metų galėtumėte džiaugtis tiek šviesiu interjeru, tiek malonia temperatūra bei privatumu.
 
Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams
iki -20%
Roletams

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Atsparumas nešvarumams Atsparumas nešvarumams
  • Ilgalaikis, permatomas audinys Ilgalaikis, permatomas audinys
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Neužgožia vaizdo Neužgožia vaizdo
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.