ROLETAI ĮSTIKLINTIEMS BALKONAMS

<< Grįžti į produktų katalogą

DAUGIAU GALIMYBIŲ

 

Jeigu įsikėlėte į butą su įstiklintu balkonu ar tiesiog pagaliau nusprendėte praplėsti namų erdvę ir įstiklinti tai, kas yra už balkono durų, džiaugsmą dėl atsiradusios papildomos jaukios erdvės greitai gali užtemdyti mūsų, šiaurinių platumų gyventojų, taip laukiama ir garbinama saulė. Miela ir malonu, kai ji švelniai šildo, tačiau kas norės žengti į balkoną, jei ten 40 °C? 

 
Tokiame karštyje ir, žinoma, ryškioje saulės šviesoje nėra ko nė svajoti ištiesus kojas ramiai paskaityti knygą, pasidarbuoti ar papramogauti pasidėjus ant kelių planšetinį kompiuterį – Jūs tiesiog nieko nematysite ekrane. Galiausiai net ramiam jaukiam pokalbiui šios vietos niekas nesirinks. Taigi balkonas, Jūsų svajonių, meditacijų, susikaupimo ir poilsio vieta, vėl gali likti nenaudojamas...
 
Kad taip nenutiktų, tereikia labai mažai – pasikvieskite į namus TOVA konsultantą,  jis patars ir padės Jums išsirinkti patogius, praktiškus ir derančius prie Jūsų balkono stiliaus roletus. Šie roletai patikimai saugos Jus nuo pernelyg intensyvios šviesos kaitrią dieną ir leis balkone jaustis tarsi išvykus atostogų. Išnaudokite kiekvieno savo namų kvadratinio metro galimybes šimtu procentu.

 

PATOGU IR GRAŽU

 

TOVA roletus balkonams gamina iš kokybiškų, ilgaamžių, infraraudoniesiems spinduliams atsparių medžiagų. Tai reiškia, kad jie ne tik nepraleidžia saulės šviesos, bet ir lėčiau dyla, mažiau blunka, jų spalvos išlieka nepakitusios daug metų. Roletus paprasta valdyti, taigi visuomet galėsite balkone turėti tiek saulės šviesos, kiek pageidaujate. Nuleisdami ir pakeldami roletus, galėsite reguliuoti ir tai, kiek vaizdo norite matyti pro balkono langą.
 
Jeigu Jūsų balkonas išeina į vidinį kiemą, kur prieš langus matote daugybę kitų kaimynų butų, verta pasvarstyti apie skaidrius roletus ar roletus „Diena Naktis“, kurie gaminami iš dvigubo audinio ir leidžia pasirinkti ne tik kiek šviesos norite įsileisti vidun, bet ir kiek vaizdo norite matyti pro balkono langą bei parodyti kitiems.

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Renkantis balkonų roletus, jų spalva nebūtinai turi būti tamsi. Norint užsitikrinti šešėlį, svarbiausia yra pasirinkti tinkamo tankumo audinį.

 

Jeigu vasarą Jūsų balkonas stipriai įkaista, verta pasvarstyti apie karščiui atsparius roletus „Glasgard“. Jie gaminami iš specialių saulės spindulius atspindinčių ir nukreipiančių medžiagų, todėl gali gerokai sumažinti temperatūrą balkone.

 

Roletus paprasta prižiūrėti. Jų audiniai pagaminti taip, kad kuo mažiau rinktų dulkių. Tačiau gyvenant miesto centre, šalia intensyvių gatvių, visko gali pasitaikyti. Taip nutikus, roletus pakanka perbraukti drėgna servetėle ar dulkių siurbliu.

  

Išsikvieskite TOVA konsultantą NEMOKAMAI, ir mes padėsite Jums paversti balkoną viena iš jaukiausių namų erdvių.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė, metaliniai arba plastmasiniai laikikliai, audinys, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas
Tvirtinimo būdai

prie lango rėmo;

Vamzdžio storis 19, 28, 32, 38, 40 ir 45 mm
Valdymas grandinėle;
Maksimalus plotis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Maksimalus aukštis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Gamintojai TOVA
Garantija 24 mėn.

iki - 70%
Roletams

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Atsparumas nešvarumams Atsparumas nešvarumams
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Pasirinkime nedegūs audiniai Pasirinkime nedegūs audiniai
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.