Roletai valdomi iš apačios į viršų

<< Grįžti į produktų katalogą

IDEALI APSAUGA NUO ŽVILGSNIŲ

 

Tai, kas vyksta namų viduje, yra itin asmeniška. Tačiau gyvenant pirmuose aukštuose arba daugiabučių kvartaluose, kur pro langus visi gali matyti visus, natūralus privatumo poreikis yra dažnai, tegu ir be blogos valios, pažeidžiamas. Pasekmės? Sumažėjęs saugumo jausmas, negalėjimas atsipalaiduoti net ir būnant savo namuose. Ar tai smulkmena? Anaiptol.

 

Jeigu nebenorite gyventi tarsi apšviestoje vitrinoje ar nesibaigiančiame TV seriale, rinkitės iš apačios užtraukiamas ritinines užuolaidas. Jos nuo aplinkinių žvilgsnių paslėps tai, kas vyksta namų ar kitų patalpų viduje, ir kartu leis patekti vidun saulės šviesai. Abu dalykai – privatumas ir šviesa yra itin svarbūs Jūsų ir Jūsų šeimos gerai savijautai.

 

Be to, gyvenantys mieste retai gali pasirinkti idealią aplinką. Jeigu pro langus matote Jums nepatinkantį ar liūdnas mintis keliantį statinį, pavyzdžiui, senų sandėliukų virtinę, ligoninę, apleistą pastatą ar priešingai, intensyvias statybas, iš apačios užtraukiamos ritininės užuolaidos padės pridengti nenorimą vaizdą, tačiau ir toliau galėsite grožėtis medžių viršūnėmis ar dangumi.

 

Iš apačios užtraukiamas ritinines užuolaidas gaminame iš įvairių medžiagų, jos gali būti įvairių spalvų ir raštų. Taigi, namuose jos ne tik apsaugos Jūsų bei artimųjų privatumą, bet ir puoš interjerą. O pro neuždengtą lango dalį patenkanti saulės šviesa suteiks namams būtino jaukumo.

 

JŪSŲ GĖLĖS PADĖKOS

 

Gėlės ne tik puošia namus, bet ir atlieka daugybę kitų subtilių, tačiau svarbių funkcijų. Kad ir ši – augalai surenka iš aplinkos anglies dvideginį ir grynina orą deguonimi. Žaliosios oazės ant palangių primena apie gamtą, džiugina akį ir ramina mintis. Tai yra neįkainuojama dovana mums, didmiesčių gyventojams. Galiausiai, ar pastebėjote, kiek netikėto džiaugsmo gali suteikti per naktį išstypęs naujas mažo augalėlio lapelis, ką ir kalbėti apie išsiskleidusį amarilį ar žiedais apsipylusią orchidėją.

 

Tačiau net ir mažai patirties turintis gėlių mylėtojas žino, kad ne visiems augalams patinka intensyvūs tiesioginiai saulės spinduliai ir deginantis karštis. Iš apačios užtraukiamos ritininės užuolaidos tokiu atveju yra tiesiog išsigelbėjimas. Patraukite roleto rankenėlę viršun, ir Jūsų gėlės bus ne tik apsaugotos, bet ir gaus tiek šviesos, kiek joms reikia. Ir būtinai padėkos Jums vešliais lapais, gausiais žiedais.

 


EKSPERTAI PATARIA

 

Iš apačios užtraukiami roletai tobulai apsaugo patalpas nuo atsitiktinių praeivių ar kaimynų žvilgsnių, juos patariame rinktis gyvenantiems pirmuose aukštuose bei tais atvejais, kai privačių erdvių langai nukreipti į intensyvaus judėjimo vietas – gatves, pramonines teritorijas. Tačiau šios ritininės užuolaidos tiks ir tada, kai judėjimas už lango nėra dažnas, bet net atsitiktinis pašalinio žvilgsnis Jus sutrikdytų.

 

Renkantis iš apačios užtraukiamas užuolaidas svarbu įvertinti, ar Jums patogu pasiekti lango viršų. Jeigu langai aukšti, vertėtų pagalvoti, ar norėsite kartais uždengti visą langą, pavyzdžiui, eidami miegoti, ir ar galėsite tai padaryti patogiai bei saugiai. Tose pirmo aukšto patalpose, kurias norite apsaugoti nuo pašalinių žvilgsnių, tačiau neaktualu visiškai užtemdyti patalpą, pavyzdžiui, svetainėse, kitose panašiose erdvėse, iš apačios užtraukiamos ritininės užuolaidos – nuostabus ir praktiškas sprendimas.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys Aliuminio vamzdis, audinys, kasetė, apatinis profilis, kreipiančiosios ir valdymo mechanizmas  
Tvirtinimo būdai
  • prie lango rėmo;
Vamzdžio storis 17  mm
Valdymas valdomi rankenėle
Maksimalus plotis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Maksimalus aukštis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Gamintojas TOVA
Garantija 24 mėn.

iki - 70%
Roletams

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Atsparumas nešvarumams Atsparumas nešvarumams
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Pasirinkime nedegūs audiniai Pasirinkime nedegūs audiniai
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.