ROLETAI STOGO LANGAMS

<< Grįžti į produktų katalogą

JAUKIAI PALĖPEI

 

Prisipažinkime, daugelis esame tiesiog įsimylėję savo mansardas ir palėpes. Tai ypatingos erdvės, kuriose dirbame ir ilsimės, bendraujame su draugais, o kartais tiesiog – tai vieta, kur užlipame pasvajoti ir susikaupti naujai dienai. Įrengiant palėpę dažnas iš karto pasirūpina, kad netrūktų natūralios saulės šviesos, ir įsirengia ne vieną stoglangį.

Nepaprastas malonumas gulint lovoje ar vonioje pro langą matyti virš galvos spindinčias žvaigždes. Išties smagu, kai ryte pro skaidrų stiklą kambarį pasiekia pirmi švelnūs saulės spinduliai. Tačiau situacija keičiasi, kai saulė kyla aukščiau ir parodo mums visą savo jėgą. Arba jei ryte norime kiek ilgiau pamiegoti, ir mums visai nebūtinas gamtinis šviesos žadintuvas. Tuomet kone pradedame gailėtis dėl savo sprendimo stoge įrengti keletą langų...

Iš tikrųjų reikia tiek nedaug, kad stoglangis Jums tarnautų pačiu geriausiu būdu – leistų vidun šviesą, kai to reikia, ir stabdytų ją, kai to pageidaujate Jūs. Įrengus specialius, stoglangiams pritaikytus roletus, visos problemos dingsta. Jūs vėl galite mėgautis šviesa ir gaiviu oru, patenkančiu pro pravirą stoglangį, tačiau esate apsaugoti nuo per didelės saulės šviesos, kai Jums to reikia.

 

PATOGU IR STILINGA

 

Roletai gaminami iš specialių kokybiškų medžiagų, kurios puikiai atspindi saulės šviesą, nedyla, neblunka ir nedulka. Jie beveik nereikalauja jokios priežiūros – jei gyvenate prie intensyvios gatvės ar šalia namo auga žydintis medis, roletą galite tiesiog retkarčiais perbraukti drėgna servetėle ar dulkių siurbliu.

Roletai tvirtinami prie stoglangio rėmo. Laikiklį, ant kurio susisuka nenaudojamas roletas, galima uždengti specialia metaline kasete – tai apsaugo roletą nuo dulkių, be to, nenaudojamas roletas vizualiai tampa mažiau pastebimas, tarsi susilieja su lango rėmu. Labai patogu, kad roletas visuomet lieka prigludęs prie lango ir juda kartu su juo, kai Jūs nusprendžiate praverti langą. Jūs, žinoma, galite patogiai valdyti ir roleto ilgį – roletas išsisuks ir sustos tiksliai toje vietoje, kurioje Jūs pageidaujate.

Roletai yra ne tik praktiška apsauga nuo saulės, jie gali tapti ir stilingu interjero akcentu. Bendradarbiaujame su geriausiais apsaugos nuo saulės sistemų gamintojais ir tiekėjais Europoje, todėl galime Jums pasiūlyti didelį spalvų ir raštų spektrą. Patinkančius spalvų bei raštų derinius pas mus ras tiek vertinantys natūralią, švelnią gamą, tiek drąsūs eksperimentuotojai, tiek solidžią klasiką vertinantys klientai.
 
Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė, metaliniai arba plastmasiniai laikikliai, audinys, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas
Tvirtinimo būdai

prie lango rėmo;

Vamzdžio storis 19, 28, 32, 38, 40 ir 45 mm
Valdymas grandinėle;
Maksimalus plotis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Maksimalus aukštis pagal pasirinkto audinio techninius duomenis
Gamintojai TOVA, Fakro, Velux, Roto
Garantija 24 mėn.

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.