BLACKOUT roletai visiškai užtamsinantys patalpą

<< Grįžti į produktų katalogą

VISIŠKAI UŽTEMDANTYS ROLETAI „BLACK OUT“

TAMSA, KAI JOS REIKIA

Kai renkamės ritinines ar paprastas užuolaidas, pirmiausia mąstome apie tai, kad jos praleistų pakankamai šviesos, pridengtų nuo nepageidaujamų žvilgsnių ir, žinoma, puoštų interjerą.

 
Tačiau kartais labai svarbu, kad langų danga nepraleistų saulės šviesos. Tai ypač aktualu, jeigu dirbate pamaininį darbą, ir švintant, priešingai negu dauguma žmonių, pavargę keliaujate į lovą pailsėti.
 
Tačiau nors kiekviena poilsio minutė Jums yra aukso vertės, užmigti beveik neįmanoma, jeigu kambaryje šviesu. Čia padėti gali praktiškos ir funkcionalios ritininės užuolaidos „Black out“. Nors saulės šviesa itin skvarbi, tankus gumuotas šių ritininių užuolaidų audinys nepraleis nė mažiausio spindulėlio. Šio tipo langų danga aktuali ir tiems, kurie gyvena vietose, kuriose naktį pro langus skverbiasi gatvės apšvietimas – o tai šiuolaikiniame mieste, kur gyvenimas verda 24 valandas per parą, yra dažna.

 
Jeigu aktualu ne tik visiškai užtemdyti patalpą, bet ir apsisaugoti nuo karščio, rinkitės ritinines užuolaidas „Black out“ su sidabriniu siūlu. Šis audinys puikiai atspindi šilumą, todėl net karščiausią dieną kambaryje vyraus ne alinanti, o maloniai šilta temperatūra. Tamsa ir tolygi temperatūra ypač svarbi konferencijų salėse, kitose darbinėse erdvėse, kuriose vyksta prezentacijos ir vaizdo įrašų peržiūros, renkasi didelės žmonių grupės.
 

ITIN PAPRASTA PRIEŽIŪRA
 
Ritinines užuolaidas „Black out“ lengva prižiūrėti – drėgna kempinėle tiesiog nuvalykite jų paviršių, ir jos vėl atrodys kaip naujos. Būtent dėl šios priežasties ritininės užuolaidos „Black out“ mėgstamos restoranų šefų ir šefių. Praktiška tokias įsirengti ir namų virtuvėje.
 
Ši „Black out“ savybė itin patraukli ir tuose namuose, kur gyvena dulkėms bei kitoms medžiagoms alergiški žmonės. Paprasta priežiūra reiškia, kad galėsite palaikyti švarą, skirdami jai minimaliai savo brangaus laiko ir jėgų.
 
O ar šios ritininės užuolaidos bus gražios? Tai priklauso tik nuo Jūsų norų ir fantazijos. Galime pasiūlyti didelį raštų ir spalvų spektrą, taigi, kiekviena namų kūrėja ar kūrėjas pas mus ras tai, kas puikiai tiks ir gerai atrodys konkrečiame interjere.
 
EKSPERTAI PATARIA
 
Rinkitės tamsesnių spalvų ritinines užuolaidas „Black out“, jos ne tik geriau atspindės saulę, bet ir geriau sugers namų viduje sklindančią šviesą.
 
Atkreipkite dėmesį – kuo mažesnis tarpas tarp ritininės užuolaidos audinio ir stiklo, bei kuo užuolaida ilgesnė, tuo mažiau Jus trikdys pro jos apačią sklindanti silpna šviesa. Norint aklinai užtemdyti patalpą, tektų dangos audinį kruopščiai priklijuoti prie pačio stiklo, ką ir kalbėti, tai nei patogu, nei praktiška, nei reikalinga.
 
Jeigu ritininės užuolaidos „Black out“ įrengtos patalpose, kuriose kasdien gaminamas maistas, susikaupusius riebalus nuo jų patogiai nuvalysite kempinėle ir įprastu indų plovikliu.
 
Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams
 

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė, metaliniai arba plastmasiniai laikikliai, audinys, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas
Tvirtinimo būdai - prie lango rėmo;
- ant sienos virš lango;
- prie lubų
Vamzdžio storis 19, 28, 32, 38, 40 ir 45 mm
Valdymas - grandinėle;
- spyruokliniu mechanizmu;
Gamintojas TOVA
Garantija 24 mėn.

iki - 30%
Roletams Black Out

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Atsparumas nešvarumams Atsparumas nešvarumams
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.