Apsauginės žaliuzės su tinkleliu

<< Grįžti į produktų katalogą

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

Sudedamosios dalys Dėžė, į kurią susisuka šarvas; Šarvo profilis; Vamzdis dėžėje, ant kurio susisuka šarvas; Šonuose kreipiančiosios, kuriomis slenka šarvas; Valdymos mechanizmas, naudojamas šarvui nuleisti arba pakelti; Tinklelis nuo uodų, kuris "paslepiamas" šarvo dėžėje.
Naudojami profiliai

39 mm, 45 mm aliuminio profiliai, pagaminti iš aukštos kokybės aliuminio lakštų, turintys dviejų sluoksnių PU/PA dažų dangas, pasižyminčias dideliu atsparumu dilimui ir atmosferos poveikiui. Profilio ertmės pripildytos poliuretano puta, kuri užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją. Profiliai gaminami iš ekologiškai švarių produktų. Putų užpildas yra be freono, o dažai, naudojami gamyboje, yra be kadmio. 

41 mm, 55mm aliumininiai ekstrudiniai (lieti) profiliai, kuriuos rekomenduojama naudoti patalpose, kur ypatingai aktualus saugumas ir estetika. 

Dėžutės dydis 137 mm, 150 mm, 165 mm, 180 mm, 205 mm
Kreipiančiosios

53 mm

Valdymo mechanizmai

Rankinė pavara - ranka traukiant virvę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę.

 

Mechaninė pavara - sukant rankenėlę, žaliuzės šarvas susukamas į dėžę arba užfiksuojamas pageidaujamame aukštyje.

 

Spyruoklinis mechanizmas naudojamas žaliuzių šarvui pakelti ir nuleisti rankomis. Uždarius žaliuzę (nuleidus šarvą žemyn), šarvas užrakinamas raktu. Spyna įmontuota apatiniame šarvo profilyje.

 

Elektrinė pavara (variklis) skirta žaliuzėms automatiškai pakelti, naudojantis klavišiniu arba raktiniu jungikliu, arba nuotoliniu pulteliu. Yra galimybė žaliuzes sujungti į grupes ir centralizuotai valdyti kelias arba keliasdešimt vienu metu.

Tvirtinimo būdai prie lango rėmo; nišoje; ant nišos; ant sienos.
Svoris 2,8-8,73 kg/m2
   
Gamintojas TOVA
Garantija 24 mėn.

Profilių spalvos:

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.