NEMOKAMAS SAUGUS PAVYZDŽIŲ KATALOGO PRISTATYMAS Į NAMUS

 

 

IŠSIRINKITE NAUJĄ LANGŲ DANGĄ SAUGIAI IR PATOGIAI – KATALOGUS PRISTATOME NEMOKAMAI

 

Daugiau laiko praleidžiant namuose, gali kilti gerų minčių, kaip papuošti ar atnaujinti interjerą. Tačiau „Tova“ salonas dėl neeilinės situacijos Lietuvoje uždarytas, vengiate ir papildomų kontaktų su kitais žmonėmis... Nenusiminkite, savo idėjas ir svajones, kaip pasirūpinti namų grožiu ar patogumu, galite įgyvendinti paprastai, patogiai, ir, svarbiausia, saugiai.


Susisiekite su mūsų ekspertais ir pavyzdžių katalogą NEMOKAMAI bei SAUGIAI pristatysime Jums į namus! Sutarę, pavyzdžių katalogą paliksime prie Jūsų durų, kad galėtumėte patogiai jį pasiimti. Primename, kad mūsų ekspertai ir specialistai dirba su kaukėmis ir pirštinėmis, po kiekvieno naudojimo katalogai ir kiti įrankiai yra kruopščiai dezinfekuojami.


Nemokamai pristatytas pavyzdžių katalogas leis Jums neskubanti priimti geriausią sprendimą dėl langų dangos. Turint 24 val. laiko, bus paprasta išsirinkti ritininių užuolaidų, romanečių, žaliuzių ar klasikinių užuolaidų raštus, faktūras ir audinius. Beje, dabar atnaujinti savo namus itin naudinga, nes audiniams taikoma net iki -60% proc. nuolaidą.

 

 Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

 

Nemokamas konsultavimas Jūsų namuose

Užpildykite formos duomenis, ir mes su Jumis susisieksim

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.