Tinklelis rėmelis nuo uodų

<< Grįžti į produktų katalogą

PAPRASTAS BŪDAS APSISAUGOTI NUO UODŲ 

Tinklelis-rėmelis padės apsisaugoti ne tik nuo įkyrių vabzdžių, tokių kaip uodai, musės, vapsvos, bet ir sulaikys pūkus bei žiedadulkes, o tai ypač aktualu jautresniems ar nuo alergijos kenčiantiems žmonėms. Taip pat svarbu ir tai, kad prie langų pritvirtinę tinklelius nuo vabzdžių, Jūs galėsite ramiai mėgautis gaiviu ryto, vakaro ar nakties oru, nes jie leidžia atverti langą tiek, kiek Jums reikia.

 
Tinkleliai-rėmeliai yra paprastai pritvirtinami ir nuimami nuo lango rėmo. Ši paprasta, bet tvirta konstrukcija nė kiek nepažeidžia lango rėmo.
 
 
Neverta būgštauti, kad toks tinklelis gadins estetinį lango vaizdą. TOVA siūlo didelį tinklelių-rėmelių atspalvių pasirinkimą, taigi čia lengvai rasite tai, kas organiškai susilies su Jūsų lango rėmu, kad ir kokie Jūsų namų langų rėmai būtų – mediniai, plastikiniai ar iš aliuminio.
 
Tinklelius-rėmelius paprasta prižiūrėti: nešvarumus nuo tinklelio galėsite lengvai pašalinti švelniu šepetėliu, taip pat perbraukę sausa bei vos sudrėkinta šluoste.

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Tinkleliai-rėmeliai Jums tarnaus ilgiau, jei pasibaigus karštajam sezonui juos nuimsite, o prasidėjus pavasariui, vėl uždėsite ant lango rėmo.

 

Jeigu norite matyti vaizdą pro langą be jokios uždangos, tačiau aktualu ir apsisaugoti nuo vabzdžių, rinkitės tinklelį-roletą. Jį prireikus galėsite paprastai susukti į ritinį, taigi tinklelis tarnaus tuomet, kai to norite, pavyzdžiui, virtuvėje verdant uogienę, ir visai netrukdys mėgautis vaizdu už lango, pavyzdžiui, ryte mėgaujantis pusryčių kava.

 

Balkonų, terasų ir pirmo aukšto durims siūlome rinktis specialius tinklelius, kuriuos galima tvirtinti tiek iš vidinės, tiek iš lauko pusės.

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir mes padėsime Jums rasti geriausią sprendimą, kaip apsisaugoti nuo įkyrių vabzdžių.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys Aliumininiai profiliai, plastikiniai jungiamieji kampukai ir tinklelis, kabliukai tvirtinimui
Tvirtinimo būdai Montuojami langų išorėje, ant rėmų ar sienos. Metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais.
Minimalus plotis 0,50 m
Minimalus aukštis 0,10 m
Maksimalus plotis 2,00 m (prie 1.55 m aukščio)
Maksimalus aukštis 2,00 m (prie 1,55 m pločio)
Gamintojai TOVA
Garantija 24 mėn.
- 50%
Tinkleliams nuo uodų

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • 100 % apsauga nuo vabzdžių 100 % apsauga nuo vabzdžių
  • Garantija 24 mėn. Garantija 24 mėn.
  • Ilgalaikis, permatomas audinys Ilgalaikis, permatomas audinys
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Neužgožia vaizdo Neužgožia vaizdo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.