Box Italia

<< Grįžti į produktų katalogą

Dėl savo minimalistinės ir lengvos konstrukcijos markizė Italia bus puikus sprendimas tradiciniams langams ir mažiems balkonams gyvenamuosiuose pastatuose, viešbučiuose ar svečių namuose. Suvyniojus audinį, jis pasislepia aliuminio kasetėje, kuri apsaugo medžiagą nuo nešvarumų ir pažeidimų.

Aliumininės alkūnės turi specialią spyruoklę, kuri sutankina audinį ir apsaugo nuo nepageidaujamo susilankstymo pučiant vėjui. Markizę galima atidaryti ir uždaryti rankiniu būdu arba naudojant elektrinę pavarą. Didelis audinių pasirinkimas ir galimybė pasirinkti nuolydžio formą leis jums optimaliai pritaikyti markizę prie pastato architektūros.

 

Rėmo spalvos:

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 
Maksimalus plotis 5.0 m
Maksimali projekcija 1.4 m
Pasvirimo kampas 90°
Elektrinė pavara Taip
Rankinis valdymas Taip
Išorinis pritaikymas Taip
Vidinis pritaikymas Ne
Kasetė Taip
Pasirenkamas gaubtas Ne
Medžiagos 150 modelių
Valance Taip
   

Palladio markizės Savybės:

Patikimas ir paprastas

Paprasta konstrukcija kartu su aukščiausios kokybės markizės naudojamais komponentais užtikrina ilgaamžiškumą ir patikimą naudojimą ilgus metus.

Funkcionali kasetė

Markizės kasetė tarnauja ne tik kaip papildoma audinio apsauga. Dėl jau paruoštų tvirtinimo kronšteinų, integruotų su kasete, jos montavimas prie sienos ar lubų nereikalauja papildomo pasiruošimo.

 

Montavimo galimybės:

Montavimas į sieną:
sieninis laikiklis

Montavimas į lubas:
lubų laikiklis tvirtinamas sieniniu laikikliu

Montavimas į nišą:
nišinis laikiklis

 

 

Atitvaro galimybės:

Tipas C

Dekoratyviės įprastos sinusinės bangos briauna yra geriausias pasirinkimas tradicinių sprendimų gerbėjams. Ją dažnai pasirenka su dryžuotais audiniais, kurie mums asocijuojasi su klasikinio stiliaus markizėmis. Maksimalus atitvaro aukštis – 40 cm.

 

Tipas D

Dekoratyvinė ??? taisyklingais pusapvaliais kraštais. Kartu su raštuotais audiniais markizei suteiks klasikinį vaizdą, o vienspalvės medžiagos suteiks Viduržemio jūros lengvumo. Maksimalus atitvaro aukštis – 40 cm.

 

 

Tipas E

Ši populiariausia nuolydžio apdaila. Komercinio naudojimo atveju ši tiesi apdaila gali suteikti papildomos erdvės prekės ženklui kaip reklamos priemonė. Maksimalus atitvaro aukštis – 50 cm.

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.