Fakro užuolaidėlės

<< Grįžti į produktų katalogą

 

 

 

KODĖL NAUDOTI STOGLANGIŲ PRIEDUS?

VISOS GAMTOS SPALVOS

Žaiskite su šviesa, maišykite spalvas ir atspalvius, pažymėkite vidaus interjerą. Būkite kūrybingi ir įveskite gamtos spalvas ar jūsų pasirinktą stilių į kambario aplinką panaudodami FAKRO originalius stoglangių priedus.

 

INTERJERO DIZAINAS

 

Vidiniai priedai gali būti baigiamosios detalės bet kurios palėpės pertvarkyme. Platus užuolaidų ir žaliuzių tipų, stilių ir spalvų asortimentas užtikrina pasirinkto dekoro harmoniją ir padeda formuoti kambario charakterį.

 

APSAUGA NUO SAULĖS IR UVS

 

Išoriniai priedai suteikia visišką apsaugą nuo saulės ir UV spindulių, o taip pat sumažina krušos ir lietaus triukšmą žiemą.

 

ŠVIESOS KONTROLĖ

 

Reguliuokite šviesos, patenkančios į kambarį, apimtis ir intensyvumą. Jūs galite turėti visišką tamsą net ir saulėtą dieną, o galite tiesiog panaudoti žaliuzes, kad apsisaugotumėte nuo šviesos atspindžių kompiuteryje ir televizorių ekranuose.

 

PAPRASTAS MONTAVIMAS

 

Visi FAKRO priedai yra sukurti taip, kad būtų paprasta juos sumontuoti prie jūsų langų, kas kartais nepavyksta naudojant kitokias žaliuzes. Vidiniams priedams FAKRO taiko dviejų metų garantiją ir jie atitinka aukščiausius funkcionalumo ir dizaino standartus.

 

PAPRASTA NAUDOTI

 

Mūsų vidaus ir išorės priedams būdingas naudojimo paprastumas. FAKRO asortimente yra elektra valdomų priedų, kurie aprūpinti Z-Wave moduliu kontroliuoja greta esančius garsiausių pasaulių gamintojų įrenginius nuotoliniu būdu, beviele jutimine klaviatūra, išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Fotoroletų katalogas

Pasirinkite norimą vaizdą iš mūsų siūlomų pavyzdžių ir pažiūrėkite juos ant langų.
Plačiau >>

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA

Nereikia daugiau laukti, galite įsigyti gaminius jau dabar be jokio pabrangimo!
Plačiau >>

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.