Pergolos

<< Grįžti į produktų katalogą

Lauko pergolos efektyviai apsaugo nuo per didelio saulės šviesos ir aukštos temperatūros, tuo pačiu įvedant privatumo ir jaukumo atmosferą į namų poilsio zonas.

Automatizuotos pergolos suteikia vartotojams komfortą ne tik vasaros dieną. Dėl papildomo elektrinio įrengimo, tokių kaip LED apšvietimas ir šildytuvai, jos gali būti naudojamos beveik visus metus, nepriklausomai nuo dienos laiko.

P ergolos yra pagrįstos tvirtomis konstrukcijomis, pagamintomis iš išstumto aliuminio ir nerūdijančio plieno elementų, kurie garantuoja išskirtinį ilgaamžiškumą. Krovininių elementų sustiprinti jungtys užtikrina stabilumą ir didelį vėjo atsparumą (6-osios vėjo klasės). Dėl aukščiausios kokybės medžiagų pergola yra atspari išorinėms įtakoms ir dėl to nepraranda savo estetikos per kelerius metus naudojimo.

Kiekviena pergola yra pagaminta konkrečiam dydžiui, kas užtikrina puikų priderinimą prie jūsų erdvės. Jos gali būti įrengtos papildomais elementais, tokių kaip oro jutikliai, LED apšvietimas ar šildytuvai.

Pergolas gali būti papildomai aprūpintos šoniniais dangčiais naudojant Slide sistemas (pagamintas iš Serge audinio arba žaliuzių) arba Refleksol ZIIIP, kuris padidina jų funkcionalumą ir išplečia taikymo galimybes.

 
 

Fotoroletų katalogas

Pasirinkite norimą vaizdą iš mūsų siūlomų pavyzdžių ir pažiūrėkite juos ant langų.
Plačiau >>

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA

Nereikia daugiau laukti, galite įsigyti gaminius jau dabar be jokio pabrangimo!
Plačiau >>

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.