Širmos

<< Grįžti į produktų katalogą

Širmos

YPATINGAS INTERJERO AKCENTAS

Širmos – tai naujausia sparčiai Vakarų pasaulyje populiarėjanti apsauga nuo saulės ir interjero dekoro dalis. Kilusios iš Rytų, kur tūkstančius metų buvo naudojamos tiek šviesos srauto reguliavimui, tiek patalpų erdvės dalinimo, greito ir paprasto atskyrimo tikslais, šiuolaikinės širmos stebina savo funkcionalumu bei kone beribėmis estetinėmis galimybėmis.

Širmą sudaro vientisa audinio juosta, kurios viršuje yra specialiai jai skirti bėgeliai. Vienoje sistemoje gali būti iki penkių širmų, jų aukštis neribojamas. Širmos tvirtinamos prie sienos arba lubų, taip, kad tarp audinio juostų ir sienos neliktų tarpo, todėl sistema atrodo itin elegantiškai ir tvarkingai. Širmas sklandžiai ir tyliai galima perstumti iš vienos pusės į kitą, atsižvelgiant į saulės spindulių kritimo kryptį. Širmų kraštuose įtaisyti specialūs magnetai, kurie pritraukia vienas kitą, todėl tarp dviejų viena šalia kitos pristumtų širmų nebus jokio tarpelio. Norint pasigrožėti vaizdu už lango, širmas tereikia sustumti į vieną pusę ar į skirtingas šalis.


Širmas pamėgo ir garsūs interjero dizaineriai, ir aistringi savo namų gražintojai. Jos mėgstamos ne tik dėl puikių apsaugos nuo saulės šviesos savybių, bet ir dėl atsiveriančių interjero keitimo ir kūrimo perspektyvų. Gausus širmų spalvų, skaidrumo, raštų ir tekstūrų pasirinkimas retą palieka abejingą. Priklausomai nuo Jūsų idėjos, širmos gali pabrėžti interjero solidumą, kurti jaukią, prabangią, ekstravagantišką ar tiesiog unikalią Jūsų namų atmosferą.

 

KADA RINKTIS ŠIRMAS?

Širmos idealiai tinka dideliems vitrininiams langams, kuriuos taip mėgsta šiuolaikinė architektūra. Širmos leidžia mėgautis vaizdais už lango ir kartu puikiai apsaugo nuo intensyvios saulės šviesos bei kaitros. Jos taip pat suteikia privatumą.

Be to, dėl savo audinių grožio, širmos visuomet veikia interjerą – sukuria subtilų foną jame esantiems baldams arba tampa įspūdingais spalviniais akcentais. Kartais širmos tiesiog primena milžinišką abstraktų paveikslą, kuris tarsi atgyja, prasiskverbiant pro jį švelniai išsklaidytai šviesai, taip sukurdamos magišką nuotaiką visoje erdvėje.

Taigi širmas verta rinktis, jei nenorite tenkintis įprastais praktiškais sprendimais, tokiais kaip, pavyzdžiui, tradicinės horizontalios žaliuzės. Širmos neretai naudojamos ir erdvei padalinti, skirtingoms zonoms atskirti. Jos užima minimaliai erdvės, o išskleistos leidžia sukurti jaukias oazes, kuriose smagu ir dirbti, ir ilsėtis. Beje, savo namuose galite džiaugtis ir originaliomis širmomis su Jūsų pasirinktu ar sukurtu vaizdu ar įamžinta nuotrauka.


Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI į savo namus ar biurą, ir mes, įsigilinę į Jūsų poreikius bei interjero ypatumus, pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.

 

Fotoroletų katalogas

Pasirinkite norimą vaizdą iš mūsų siūlomų pavyzdžių ir pažiūrėkite juos ant langų.
Plačiau >>

LIZINGAS NIEKO NEKAINUOJA

Nereikia daugiau laukti, galite įsigyti gaminius jau dabar be jokio pabrangimo!
Plačiau >>

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.