Antialerginiai tinkleliai

<< Grįžti į produktų katalogą

GERESNIAM GYVENIMUI SU ALERGIJA 

Pasaulyje ir Europoje nuo alergijos žiedadulkėms bei pūkams kenčia vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių. Kai kuriuos jų kamuoja ryškūs nemalonūs simptomai – paburkusi nosies gleivinė, gausios vandeningos nosies išskyros, perštinčios ir ašarojančios akys, čiaudulys, dusulys, bėrimai, mieguistumas dieną ir nemiga naktį. Kiti patiria lengvesnės formos alerginės reakcijas, gali atrodyti, kad užklupo įprasta sloga.

Bet kuriuo atveju, jeigu įtariate, kad Jūs ar Jūsų namiškiai gali jautriai reaguoti į medžių, krūmų, žolių žiedadulkes – nedelskite ir išbandykite antialerginius langų tinklelius. Jie apsaugos ne tik nuo žiedadulkių, bet ir nuo pūkų bei nepageidaujamų vabzdžių. Taigi, šiltuoju metų laiku nebebijosite plačiai atverti langus, o Jūsų namuose bus ne tik gaivu, bet ir saugu visiems namiškiams. Be to, į vidų pateks ir mažiau dulkių bei kitų oro teršalų.

TOVA antialerginiai tinkleliai gaminami naudojant Olandijos įmonės „Van Heek Textiles“ audinį, turintį Europos alerginių tyrimų centro ECARF sertifikatą, patvirtinantį, kad gaminys tinka nuo oru plintančių alergenų kenčiantiems žmonėms.
Šie aukštos kokybės antialerginiai tinkleliai yra šiek tiek tankesni už įprastus tinklelius nuo vabzdžių, jų audinys pinamas iš specialaus poliesterio, kuris veikia kaip patikimas apsauginis filtras, kartu yra pakankamai laidus šviesai ir netemdo patalpų.
Lietuvoje įvairūs augalai žydi apie pusę metų, dažnai žmonės tiksliai net nežino, kurioms žiedadulkėms jie yra alergiški. Tarptautinis tyrimas rodo, kad „Van Heek Textiles“ antialerginiai tinkleliai sulaiko net 90–100 % procentų įvairių žiedadulkių. 
 
Antialerginiai tinkeliai gali būti varstomų durų formos arba lengvai kabliukais pritvirtinami prie bet kokio lango rėmo. Svarbu ir tai, kad antialerginiai tinkleliai yra ilgaamžiai, jų rėmeliai gaminami iš patvaraus ir lengvo aliuminio. Pats antialerginio tinklelio audinys yra juodos spalvos, o rėmelių spalvą galite priderinti prie lango rėmo. Beje, šiuos antialerginius tinklelius paprasta prižiūrėti – tereikia tik perbraukti drėgna kempinėle arba šepetėliu.

Taigi, jeigu įtariate, kad Jūs ar Jūsų namiškiai gali būti alergiški žiedadulkėms, pūkams, dulkėms, nebesikankinkite, susisiekite su TOVA ekspertu, ir jau po kelių dienų, tikėtina, savo namuose galėsite kvėpuoti laisviau ir maloniau.
 

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

 

- 15%
Tinkleliams nuo uodų

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.