Dvigubos tamsinačios užuolaidėlės

<< Grįžti į produktų katalogą

Dvigubos tamsinačios užuolaidėlės 

 

Dvi užuolaidėlės viename – užtemdymas ir šviesos valdymas visą parą

 

Dvi užuolaidėlės viename
Visiškas užtemdymas – bet kada
Subtiliai išsklaido įeinančią dienos šviesą

 

Dviguba VELUX tamsinanti užuolaidėlė yra kartu tamsinanti ir klostuota užuolaidėlė, kurią labai patogu naudoti. Ji užtikrina dvigubą naudą: visišką užtemdymą arba švelniai išsklaidytą šviesą bet kuriuo dienos metu. Galima rinktis iš visų keturių tamsinančios užuolaidėlės spalvų su balta, klostuota užuolaidėle.

 

MEDŽIAGOS

 

 

Dvigubose užuolaidėlėse esantį užtemdymo audinį galima rinktis iš 24 skirtingų spalvų. Klostuotas audinys yra baltas.

 

Rankinis valdymas valdymo rankena ir fiksavimas į bet kurią padėtį 

 

 

Dviguba užuolaidėlė yra pritvirtinta prie viršutinės skardos ir juda šoniniais kanalais, užtikrinančiais sklandų valdymą ir galimybę fiksuoti į bet kurioje lango padėtyje.
 
Dviguboje tamsinančioje užuolaidėlėje yra dvi valdymo rankenėlės, kurias galima reguliuoti atskirai, nors abu audiniai ir sujungti vienas su kitu: pirma valdymo rankenėlė yra tarp dviejų audinių, o kita – klostuoto audinio apačioje. Todėl paprasta valdyti, kiek šviesos išsklaidyti ir kiek natūralios šviesos įleisti į kambarį. Tiesiog naudokite valdymo rankenėles, norėdami pagal pageidavimą pakelti arba nuleisti.
 
Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą, taip pat galite įsigyti lazdelę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.
 

 

 

 

MEDŽIAGA

Dviguba tamsinanti užuolaidėlė yra sertifikuota OEKO-TEX® joje yra tamsinanti ir klostuota užuolaidėlės. Abu audiniai pagaminti iš poliesterio ir juda šoniniais anoduoto aliuminio kanalais.
 

GARANTIJA

 

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tikslius standartus bei buvo sukurti taip, kad tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.