Horizontalios žaliuzės

<< Grįžti į produktų katalogą

LAIKO PATIKRINTA KLASIKA

 

Horizontalios žaliuzės leidžia tiksliai ir paprastai reguliuoti, kiek šviesos norite įsileisti į erdvę, kurioje esate. Jų charakteringas santūrus ritmas idealiai tinka susikaupimui ir darbui skirtoms patalpoms – biurams, įstaigoms, darbo kambariams. Tačiau žaliuzes pamatysite ne tik ten, kur žmonės dirba. Dėl jų funkcionalumo bei patogumo šias žaliuzes mėgsta ne tik įstaigų vadovai, bet ir jaunimas, aktyvų gyvenimo būdą gyvenantys miestiečiai bei namų gerove besirūpinančios moterys.
 
Ir tai nenuostabu. Šias žaliuzes sudaro plonos lengvo metalo juostelės, kurias kreipiant galima kambaryje išgauti tiksliai tokį apšvietimą, kokio tuo metu norite. Taigi, jos leis patogiai dirbti kompiuteriu ar netrukdomai mėgautis mėgstama TV laida – Jūsų ir namiškių ar kolegų dėmesio neblaškys atspindžiai ant ekrano. 
 
Horizontalios žaliuzės apsaugo patalpą ne tik nuo per ryškios saulės šviesos, bet ir nuo pernelyg didelio įkaitimo, todėl yra mėgstamos tiek darbo kambariuose, tiek šiuolaikiškai įrengtuose miegamuosiuose. Derinant jas su kitomis langų dangomis, pavyzdžiui, užuolaidomis, galima sukurti namuose ir patraukliai demokratišką atmosferą, ir paslaptingumu dvelkiantį jaukumą. Beje, savo interjerui galite rinktis ne tik klasikines baltą, pilką ar melsvą spalvas, bet ir kitas, pavyzdžiui, smėlinę ar net ryškiai geltoną.
Šios žaliuzės garantuoja ir didmiestyje tokį aktualų privatumą. Todėl jos itin mėgstamos daugiabučių namų naujakurių. Ir nors vis atsiranda naujų langų dengimo sprendimų, interjero dizaineriai kuria naujas medžiagas, spalvas ir raštus, horizontalios žaliuzės nepraranda savo aktualumo, plečia naudotojų ratą ir yra vienas iš populiariausių langų dengimo būdų. 

 

PATOGU IR PRAKTIŠKA

 

Horizontalios žaliuzės tinka bene visų formų ir tikrai visų tipų langams – tiek plastikiniams, tiek mediniams, jomis galima dengti ne tik klasikinės stačiakampės formos langus, bet ir trikampius kraigo, balkono duris. 
 
Šios žaliuzės gali būti pritvirtintos prie lango rėmo, ir kaskart jį pravėrus, judėti kartu su juo – tai labai patogu, norint išsaugoti vėsą namuose karštą dieną. Toks tvirtinimo būdas taip pat leidžia Jums naudotis palange – auginti ant jos gėles, susidėti kelionės trofėjus ir skaitomas knygas ar tiesiog palikti palangę tuščią dėl estetinių sumetimų. Horizontalias žaliuzes galima kabinti virš lango – tuomet visiškai išskleistos jos uždengs visą lango angą ir susilies su sienos plokštuma. Tai gali tapti interjero akcentu. 
 
Šios žaliuzės yra ilgaamžės, nepraranda savo formos veikiant drėgmei, todėl mėgstamos ir virtuvėse bei vonios kambariuose. Jas paprasta prižiūrėti – nusėdus dulkėms, tereikia perbraukti drėgna šluoste. Svarbu ir tai, kad horizontalios žaliuzės yra vienas iš ekonomiškiausių būdų apsisaugoti nuo saulės bei užtikrinti reikiamą privatumą. 

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Horizontalių žaliuzių populiarumas skatina manyti, kad tai sprendimas be pralošimo. Jis ypač tinka žmonėms, vertinantiems funkcionalumą ir ieškantiems optimalaus kainos ir efektyvumo derinio.

 

Jeigu norite įdomesnės atmosferos ar nuotaikos savo erdvėje, pamėginkite horizontalias žaliuzes derinti, pavyzdžiui, su užuolaidomis.

 

Drąsiai naudokite horizontalias žaliuzes ne tik kurdami darbinę aplinką – ypač, jei norite sukurti demokratišką, šiuolaikišką ar patraukliai urbanistinį interjerą. Beje, žaliuzės nebūtinai turi būti baltos arba pilkos.

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI į savo biurą ar namus, ir mes pasiūlysime Jūsų lūkesčius ir poreikius geriausiai atitinkantį langų dengimo sprendimą.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys horizontaliai išdėstytos juostelės, virvelės sutvirtinimui, karnizas, valdymo mechanizmas
Tvirtinimo būdai
 • ant sienos virš lango;
 • prie lango rėmo;
 • prie lubų
Juostelių plotis 16 ir 25 mm
Valdymas
 • grandinėle;
 • virvele;
 • pagaliuku;
Gamintojas TOVA
Garantija 24 mėn.

- 20%
Horizontalioms žaliuzėms

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
 • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
 • Garantija 24 mėn. Garantija 24 mėn.
 • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
 • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
 • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
 • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.