Vertikalios žaliuzės

<< Grįžti į produktų katalogą

STILINGAS INTERJERO AKCENTAS

 

Vertinantys eleganciją ir klasiką dažnai renkasi vertikalias žaliuzes. Ši moderniai ir stilingai atrodanti apsauga nuo saulės mėgstama dėl savo paprasto valdymo, santūrios elegancijos, taip pat todėl, kad leidžia aiškiai matyti, kas vyksta lauke.
 
Vertikalių žaliuzių atspalvių, skaidrumo, tekstūrų ir faktūrų įvairovė daug didesnė, negu galėtumėte įsivaizduoti. Šios žaliuzės ne tik puikiai apsaugo patalpą nuo saulės, bet ir kuria ypatingą nuotaiką. Tolygus plačių juostų ritmas nuteikia pakiliai ir solidžiai. Vertikalios žaliuzės, esančios fone, padeda atsiskleisti baldų grožiui, paryškina jų siluetus. Be to, šios žaliuzės vizualiai praplečia ir paaukština erdvę. O tai itin svarbu tiems, kurie nori gyventi erdviau.
 
Vertikalios žaliuzės itin vertinamos ir biurų bei viešų erdvių interjeruose. Suteikdamos galimybę patogiai reguliuoti šviesos, patenkančios į patalpą, srautą, jos interjerui suteikia ir subtilaus stabilumo. Šios žaliuzės gali ne tik puošti Jūsų kabineto ar pasitarimų salės langus, bet ir tarnauti kaip erdvių atskyrimo priemonė – jomis, pavyzdžiui, galite uždengti sceną ar akimoju padalinti patalpą į kelias mažesnes erdves. 
 
Išskleistos šios žaliuzės gali puošti langus ir visą sieną, garantuodamos Jums kokybišką apsaugą nuo saulės ir būtiną privatumą. Traukiant virvelę, šios žaliuzės sklandžiai ir tyliai suvažiuoja į vieną ar kitą pusę. Norėdami pasigrožėti už lango esančiu vaizdu, jas taip pat galite sutraukti į šonus. Na, o norėdami patalpoje turėti tiek šviesos, kiek Jums reikia, traukite grandinėlę – keičiantis vertikalių juostų pasisukimo kampui, Jūs greitai atrasite optimalų apšvietimo variantą.
 
Vertikalioms žaliuzėms gaminti naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, taigi šių žaliuzių nauda ir grožiu galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Tai elegantiška ir patraukli kainos prasme alternatyva tradicinėms užuolaidoms.

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Vertikalios žaliuzės vizualiai paaukština erdvę. Taigi jos gali padėti išspręsti „žemų lubų“ problemą ne tik šiuolaikiniame biure, bet ir stilingai įrengtame lofte ar tiesiog naujos statybos daugiabutyje.

 

Namų interjerui, pavyzdžiui, svetainei rekomenduojame rinktis vertikalias žaliuzes iš prabangiau atrodančio audinio su švelniu atlasiniu blizgesiu, subtiliu raštu ar faktūra. Santūrios šviesios spalvos vertikalios žaliuzės ne tik apsaugos nuo saulės šviesos ir karščio, bet ir pabrėš baldų siluetus, kurs harmoningą tolygų ritmą, suteiks interjerui solidumą ir eleganciją.

  

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir, įsigilinę į Jūsų poreikius bei lūkesčius, pasiūlysime Jums tinkamiausią sprendimą.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys viršutinis profilis - karnizas; valdymo mechanizmas - virvelės ir grandinėlės; medžiaginės juostos; juostų pakabėliai ir svareliai
Tvirtinimas

prie lubų;

nišose;

prie sienos;

prie langų konstrukcijų

Veikimo principas juostos suvažiuoja į vieną ir į kitą pusę arba iš vidurio į kraštus, traukiant virvelę. Juostų pasisukimo kampas reguliuojamas grandinėle
Valdymas

virvele;

rankenėle;

Juostelių plotis 89 ir 127 mm
Žaliuzių sukimasis gali suktis 360 laipsnių kampu
Maksimalus žaliuzių plotis 3,50 m
Maksimalus žaliuzių aukštis 3,00 m
Gamintojas TOVA
Garantija 24 mėn.

  • Apsauga nuo saulės Apsauga nuo saulės
  • Atsparumas nešvarumams Atsparumas nešvarumams
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus Pagaminta pagal Jūsų išmatavimus
  • Puikus užtamsinimas Puikus užtamsinimas
  • Suteikia privatumo Suteikia privatumo

VIDEO MATAVIMO INSTRUKCIJA

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.