Klasikinės apsauginės žaliuzės

<< Grįžti į produktų katalogą
Apsaugokite tai, kas Jums brangu
Kai kalbame apie saugumą, kokybės klausimas tampa ypač svarbus. Paprasta: kuo kokybiškesnės apsauginės žaliuzės, tuo geriau jos apsaugos patalpas nuo įsilaužimo. TOVA apsauginės žaliuzės gaminamos iš kokybiškų europietiškų aliuminio profilių, užpildytų poliuretanu, todėl jų atsparumas ir ilgaamžiškumas yra toks, kokio ir tikitės iš savo namų, darbo patalpų ar sodybos saugumą didinančio sprendimo.

Ilgai bei tvariai veiks ir apsauginių žaliuzių valdymo mechanizmas. Jį, žinoma, galėsite rinktis pagal savo poreikius ar įpročius: žaliuzes valdyti galite įprastu rankiniu ar mechaniniu būdu, traukdami virvelę arba sukdami rankenėlę, naudodamiesi spyruokliniu mechanizmu, leidžiančiu rankomis pakelti ar nuleisti žaliuzes bei užrakinti jas apačioje, arba galite rinkti šiuolaikišką elektroninį mechanizmą ir patogiai reguliuoti žaliuzių poziciją jungikliu arba nuotoliniu pulteliu.

Beje, aukštos kokybės apsauginės žaliuzės sumažina ne tik įsilaužimų galimybę, bet ir apsaugo Jūsų šeimą bei turtą nuo nepageidaujamų žvilgsnių. Dar daugiau: šios apsauginės žaliuzės padidina garso izoliaciją, žiemą sumažina šilumos nuostolius, o karštuoju metu neleidžia patalpoms įkaisti. Taigi, jos ne tik saugo, padeda sutaupyti būsto išlaikymo išlaidas, bet ir suteikia daugiau patogumo tiems, kurie ilsisi, dirba ar tiesiog gyvena viduje.
 
Apsauginių žaliuzių privalumai:

· Sumažina įsilaužimo galimybę.
· Apsaugo nuo pašalinių žvilgsnių.
· Sumažina šilumos nuostolius šaltuoju laiku.
· Apsaugo patalpas nuo perkaitimo karštuoju sezonu.
· Slopina išorinį gatvės garsą.
· Apsaugo nuo vėjo ir dulkių.
· Atrodo estetiškai, galima pasirinkti spalvą.
· Lengva priežiūra.
· Ilgaamžės.

Jeigu Jums aktuali didesnė apsauga, ypač jeigu gyvenate ar turite darbines patalpas pirmame aukšte, jeigu branginate nuošalesnėje vietoje esančią sodybą, nedelsdami susisiekite su TOVA ekspertais. Patarsime ir padėsime išsirinkti Jūsų poreikiams geriausiai tinkančias kokybiškas ilgaamžes apsaugines žaliuzes.
 
Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams
 

Profilių spalvos:

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.