Roletų automatika - MotionBlinds

<< Grįžti į produktų katalogą

NUSTATYMAS PER MINUTĘ


„MotionBlinds“ „Bluetooth“ variklius galima sukonfigūruoti ir suprogramuoti per minutę išmaniuoju telefonu, o tai labai supaprastina motorizuotų žaliuzių montavimą, automatizavimą ir valdymą. MotionBlinds Bluetooth užtikrina 100% privatumą: veikia be tilto, be registracijos ir be jokios priklausomybės nuo debesies.
 

 

NUSKAITYTI, PRIJUNGTI IR VALDYTI

 

Langų uždangalai su Bluetooth varikliais gali būti sumontuoti per minutę. Tiesiog nuskaitykite sąrankos kodą naudodami „Bluetooth“ programą „MotionBlinds“. Atlikite kelis paprastus programėlės veiksmus, kad užbaigtumėte sąranką ir žaliuzes bus galima valdyti išmaniuoju telefonu.

 

 

AUTOMATIZUOK SU LAIKMAČIU

 

Žaliuzes įjungti autopilotu labai paprasta, programėlėje suprogramavus laikmačius variklyje. Suplanuotu laiku žaliuzės automatiškai persikelia į iš anksto nustatytas pozicijas. Siekiant apsaugoti naudotojo privatumą, visi duomenys ir žvalgybos informacija yra saugomi lokaliai variklyje, o ne pasikliauti debesimi.

 

 

PAJUNGIMAS PRIE IŠMANAUS NAMO

 

Įdiekite „MotionBlinds“ Wi-Fi tiltą, kad prijungtumėte „Bluetooth“ varikliu maitinamas žaliuzes prie išmaniųjų namų sistemų, tokių kaip „Google“, „Alexa“, „SmartThings“. Tai taip pat leidžia valdyti programas iš bet kurios pasaulio vietos, už „Bluetooth“ diapazono ribų. MotionBlinds Wi-Fi tiltas veikia per debesies ryšį ir reikalauja registracijos.

 

MOTIONBLINDS BLUETOOTH PROGRAMĖLĖ
NUSKAITYKITE SĄRANKOS KODĄ

Įdiegę langų uždangas atidarykite „MotionBlinds Bluetooth“ programą. Nuskaitykite sąrankos kodą naudodami programą ir vadovaukitės programoje pateiktomis instrukcijomis, kad užbaigtumėte sąranką.
 
VALDYMAS IŠMANIU TELEFONU

Dabar jūsų langų uždangalai gali būti valdomi su MotionBlinds Bluetooth programėle. Tai veikia iki 10 metrų atstumu tarp išmaniojo telefono ir žaliuzių.
 
 
AUTOMATIZUOTI SU LAIKMAČIU

MotionBlinds Bluetooth programa leidžia programuoti laikmačius, todėl langų uždangalai automatiškai atsidaro ir užsidaro iš anksto nustatytu laiku.
 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.