Paslėptos lauko žaliuzės

<< Grįžti į produktų katalogą
Paslėptos žaliuzės skirtos montuoti naujuose statomuose ar esamuose pastatuose, atitinkamai pakeitus sąramą. Todėl verta planuoti tokio tipo apsaugos naudojimą projektavimo etape. Lauko žaliuzių kasetė pagaminta iš ekstruzinio aliuminio, paviršius paruoštas tinkavimui naudojant bet kokias apdailos medžiagas. Sistemoje įrengti specialūs įdėjimo kreiptuvai. Galima naudoti apvalius ir kvadratinius laikiklius.
 
Paslėptos lauko žaliuzės yra pagamintos iš profiliuoto aliuminio ir yra dviejų formų: C ir A. Pirmoji turi išgaubtą priekinę pusę, kuri garantuoja tvirtumą ir atsparumą vėjui. Be to, jas galima pasukti nuo 0 iki 180 laipsnių. A formos lamelės dėl savo konstrukcijos užtikrina pilnesnį pritemdymą ir yra papildomai aprūpintos specialiu triukšmą sugeriančiu sandarikliu. Jų veikimo diapazonas yra nuo 0 iki 90 laipsnių.
 

  

Asortimente yra dviejų tipų kaiščiai (stypai): pagaminti iš plieno (atsparus ir patvarus) ir PVC (sumažina vėjo keliamą triukšmą). Maksimalūs matmenys: 4500 x 4000 mm (maks. plotas 18 m²). 
 

Galimi varikliai: «ELERO» ir «SOMFY»

 

 Techniniai duomenys:

Lamelės A;B
Valdymas

Automatinis arba rankinis

Garantija 24 mėn.
Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

 

Galimos spalvos:

          

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.