Save laikončios lauko žaliuzės

<< Grįžti į produktų katalogą
Save laikančios žaliuzės skirtos daugiausia fasadų įrengimui pastatuose su panoraminiais langais. Atraminis sistemos elementas yra kreiptuvai, perkeliantys visą svorį į fasado kreipiančiąsias. Šiuo atžvilgiu nebūtina papildomai montuoti kasetės, kuri dėl estetinės apdailos atlieka dekoratyvinio elemento vaidmenį. Save laikančios žaliuzės kasetė pagaminta iš ekstruzinio aliuminio, dviejų formų: ovalios ir kvadratinės, kurioms pateikiami atitinkami kreiptuvai. Gaminys numato modulinio montavimo galimybę vienoje kasetėje net iki 6000 mm.
 
Gaminamos žaliuzės pagamintas iš profiliuoto aliuminio, dviejų formų: C ir A.
 
C formos lamelės turi išgaubtą paviršių, kuris garantuoja standumą ir atsparumą vėjui. Be to, juos galima pasukti nuo 0 iki 180 laipsnių.
 
A formos lamelės dėl savo konstrukcijos užtikrina pilnesnį pritemdymą ir yra papildomai aprūpintos specialiu triukšmą sugeriančiu sandarikliu. Jų veikimo diapazonas yra nuo 0 iki 90 laipsnių.
  
 
Asortimente yra dviejų tipų kaiščiai (stypai): pagaminti iš plieno (atsparus ir patvarus) ir PVC (sumažina vėjo keliamą triukšmą). Maksimalūs matmenys: 4500 x 4000 mm (maks. plotas 18 m²).

 

 

Galimi varikliai: «ELERO» ir «SOMFY»

 

 Techniniai duomenys:

Lamelės C; A
Valdymas

Automatinis arba rankinis

Garantija 24 mėn.
Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

 

Galimos spalvos:

          

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.