Įspūdingos naujos audinių kolekcijos

 

 

Įspūdingos naujos roletų audinių kolekcijos – tiesiai iš didžiausios tekstilės parodos Vokietijoje!

 

Kiekvieną dieną galvojame apie tai, kas Jums patiktų ir kas idealiai tiktų Jūsų interjerui. Su džiaugsmu Jums pristatome naujas audinių kolekcijas, mūsų ekspertų kruopščiai atrinktas didžiausioje Vokietijoje tekstilės parodoje „Heimtextil“!


Čia rasite viską, apie ką patyliukais svajojote, ir galbūt net dar daugiau: elegantiškus subtilių atspalvių audinius, gaivias ryškių spalvų fiestas, akį traukiančius raštus ir, žinoma, naujausius technologinius pasiekimus.


2020 sausį Frankfurte vykusioje parodoje savo gaminius pristatė 370 tekstilės dizainerių ir gamintojų iš viso pasaulio. Dairėmės ne tik šiuolaikinių tendencijų, bet ir to, kas džiugintų Jus ne vienerius metus. Atrinkę pavyzdžius tarėmės su gamintojais ir štai, pagaliau, Europos interjero profesionalus bei parodos lankytojus sužavėjusius audinius jau galite pamatyti Lietuvoje, mūsų salone arba užsisakę nemokamą konsultaciją į namus!


Naujose audinių kolekcijose Jūsų laukia stilingi audiniai, kurie interjerui suteiks prabangos dvelksmą ar išskirtinumą, natūralumu alsuojantys Skandinaviško stiliaus audiniai, mokslinę fantastiką primenantys pažangūs saulę atspindintys audiniai, dar funkcionalesni roletai „Black out“.
Be to, naujose kolekcijose rasite ne tik patrauklių, bet ir patogiai valomų, lengvai prižiūrimų audinių – stipriausi šiuolaikinės tekstilės kūrėjai siekia, kad grožis būtų ne tik gražus, bet ir praktiškas. Susisiekite su mumis ir viską pamatykite savo akimis!

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

 

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

 

Nemokamas konsultavimas Jūsų namuose

Užpildykite formos duomenis, ir mes su Jumis susisieksim

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.