PANTONE COLOR INSTITUTAS PASKELBĖ 2020 METŲ SPALVĄ

 

 

Kokios spalvos bus madingos 2020? Kokiomis puošime savo namus? Viena aišku – tarp jų ypatingą vietą užims klasikinė mėlyna. Įtakingi spalvų ekspertai, susibūrę į Pantone Color institutą, jau dvidešimtą kartą paskelbė Metų spalvą.


2020 metų spalva tapo Pantone 19-4052 – klasikinė mėlyna. Tai elegantiška ir kartu paprasta spalva, suteikianti pasitikėjimą ir tvirtą pagrindą, būtinus žengiant į naują XXI amžiaus dekadą. Tai naktinio dangaus, išminties ir inteligencijos spalva. Psichika ją sieja su mąstymo koncentracija, patikimumu, ramybe ir taika. Klasikinė mėlyna asocijuojasi su apsauga, ji skatina atsparumą blaškymuisi ir nerimui.


Savo sprendimą dėl Metų spalvos Pantone Color instituto ekspertai priima atsižvelgdami į spalvų psichologiją, analizuodami pasaulines spalvų tendencijas, akylai stebėdami meno, mados, dizaino, pramogų ir kino industrijas, sekdami visuomenines bei socialines aktualijas. Sprendimą lemti gali naujos technologijos, mokslo atradimai, socialinės medijos ir net pasaulio dėmesį prikaustantys didieji sporto renginiai.


Taigi, 2020 metais nenustebkime išvydę tikrą klasikinės mėlynos atgimimą. Paprastai Metų spalva tarsi ryški gija nusidriekia ne tik mados podiumais bei populiarių žurnalų puslapiuose. Ji gali suspindėti ekrane kaip elegantiška interjero detalė, o gatvėje įgauti naujo prabangaus automobilio formą. Ją galite išvysti ir mielose smulkmenose – pavyzdžiui, įkvepiančiame atviruke, gautame iš kito pasaulio krašto, ar arbatos puodelyje, kurį nusprendėte išgerti mėgstamoje kavinėje.


O ar Pantone 19-4052 tiktų Jūsų namuose kaip langų akcentas? Be abejo, ypač jeigu dairotės ritininių užuolaidų ar plisuotų žaliuzių darbo ar gyvenamajam kambariui, kur norite ne tik atsipalaiduoti, bet ir susikaupti įvairioms koncentracijos reikalaujančioms užduotims.


Rami, santūri klasikinė mėlyna gali šiuolaikiškai suskambėti paauglių, išgyvenančių jausmų audras, erdvėse. O pietinėje pusėje esančiuose kambariuose ji gali atrodyti ne tik originaliai, bet ir gaiviai. Galiausiai šią spalvą galima drąsiai rinktis ir miegamajam, ypač jei tai – Jūsų ramybės ir poilsio oazė.


Beje, klasikinė mėlyna nebūtinai turi būti vienspalvė. TOVA užuolaidinių audinių kataloguose gausu įvairių raštų ir piešinių, kurie itin stilingai dera su naująja metų spalva. Užsukite į mūsų centrą, ir tegyvuoja klasikinė mėlyna, 2020 Metų spalva!

 Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Laukiame Jūsų mūsų salonuose:

Vilniuje: Laisvės pr. 28.

Kaune: Draugystės g. 8C

 

Susisiekti:

Tel. +370 67889222 arba El. p. info@tova.lt

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

 

Nemokamas konsultavimas Jūsų namuose

Užpildykite formos duomenis, ir mes su Jumis susisieksim

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.