CASABLANCA

<< Grįžti į produktų katalogą

Casablanca markizės komplekte yra pilna uždara kasetė, kuri išryškina modernią markizės formą ir tuo pačiu apsaugo audinį bei rankenas nuo nepalankių oro sąlygų. Norint visiškai apsaugoti kasetės viduje esantį audinį, naudojamos papildomos apsauginės tarpinės.


Konstrukcija pagaminta iš ekstruzinio aliuminio, kuris garantuoja aukštą patvarumą. Šoniniai dangteliai taip pat pagaminti iš aliuminio. Alkūnėse yra Flyer grandinės, kurios garantuoja patikimą ir saugų veikimą net esant dideliems tentų matmenims.

 

Rėmo spalvos:

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 
Maksimalus plotis 6.0 m
Maksimali projekcija 3.6 m
Pasvirimo kampas 5°–40°
Elektrinė pavara Taip
Rankinis valdymas Taip
Išorinis pritaikymas Taip
Vidinis pritaikymas Ne
Kasetė Taip
Pasirenkamas gaubtas Ne
Medžiagos 150 modelių
Valance Taip
   

Palladio markizės Savybės:

Apsaugotas audinys

Pusiau kasetė apsaugo audinį nuo nepalankių oro sąlygų. 

Ovalios formos

Suapvalinti markizės šonai ir priekis harmoningai susilieja su pastato fasadu. 

Grandininė sistema

Susilankstančių svirčių stiprumas papildomai sustiprintas Flyer grandinių sistema, kuri garantuoja stabilų jų veikimą net ir esant plačioms markizėms su didelėmis iškyšomis.

Papildoma apsauga

Pasirenkdami markizės teleskopinę atramą, kurios padidina sistemos atsparumą vėjui.

 

 

 

Atitvaro galimybės:

Tipas C

Dekoratyviės įprastos sinusinės bangos briauna yra geriausias pasirinkimas tradicinių sprendimų gerbėjams. Ją dažnai pasirenka su dryžuotais audiniais, kurie mums asocijuojasi su klasikinio stiliaus markizėmis. Maksimalus atitvaro aukštis – 40 cm.

 

Tipas D

Dekoratyvinė ??? taisyklingais pusapvaliais kraštais. Kartu su raštuotais audiniais markizei suteiks klasikinį vaizdą, o vienspalvės medžiagos suteiks Viduržemio jūros lengvumo. Maksimalus atitvaro aukštis – 40 cm.

 

 

Tipas E

Ši populiariausia nuolydžio apdaila. Komercinio naudojimo atveju ši tiesi apdaila gali suteikti papildomos erdvės prekės ženklui kaip reklamos priemonė. Maksimalus atitvaro aukštis – 50 cm.

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.