Malta

<< Grįžti į produktų katalogą

Malta yra lengva, lengvai montuojama markizėms, skirta mažoms terasoms. Jos kompaktiška konstrukcija be kasetės bus puikus sprendimas tose vietose, kur neįmanoma naudoti didesnių apkrovų ir audinys, uždarius markizę, nėra tiesiogiai veikiamas oro sąlygų. Su markize integruotas universalus laikiklis užtikrina greitą ir lengvą montavimą tiek prie sienos, tiek prie lubų. Taip pat galima pakreipti tentą iki 85°. Markizės konstrukcija pagaminta iš ekstruzinio aliuminio ir nerūdijančio plieno elementų. Alkūnėse naudojama Flyer grandinėlė daro juos tvirtus ir patvarius.

 

Rėmo spalvos:

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 
Maksimalus plotis 5.0 m
Maksimali projekcija 3.1 m
Pasvirimo kampas

Siena: 5°–70°

Lubos: 5°–85°

Elektrinė pavara Taip
Rankinis valdymas Taip
Išorinis pritaikymas Taip
Vidinis pritaikymas Ne
Kasetė Ne
Pasirenkamas gaubtas Ne
Medžiagos 150 modelių
Valance Taip
   

Palladio markizės Savybės:

Apsaugotas audinys

Pusiau kasetė apsaugo audinį nuo nepalankių oro sąlygų. 

Ovalios formos

Suapvalinti markizės šonai ir priekis harmoningai susilieja su pastato fasadu. 

Grandininė sistema

Susilankstančių svirčių stiprumas papildomai sustiprintas Flyer grandinių sistema, kuri garantuoja stabilų jų veikimą net ir esant plačioms markizėms su didelėmis iškyšomis.

Papildoma apsauga

Pasirenkdami markizės teleskopinę atramą, kurios padidina sistemos atsparumą vėjui.

 

 

 

Atitvaro galimybės:

Tipas C

Dekoratyviės įprastos sinusinės bangos briauna yra geriausias pasirinkimas tradicinių sprendimų gerbėjams. Ją dažnai pasirenka su dryžuotais audiniais, kurie mums asocijuojasi su klasikinio stiliaus markizėmis. Maksimalus atitvaro aukštis – 40 cm.

 

Tipas D

Dekoratyvinė ??? taisyklingais pusapvaliais kraštais. Kartu su raštuotais audiniais markizei suteiks klasikinį vaizdą, o vienspalvės medžiagos suteiks Viduržemio jūros lengvumo. Maksimalus atitvaro aukštis – 40 cm.

 

 

Tipas E

Ši populiariausia nuolydžio apdaila. Komercinio naudojimo atveju ši tiesi apdaila gali suteikti papildomos erdvės prekės ženklui kaip reklamos priemonė. Maksimalus atitvaro aukštis – 50 cm.

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.