TINKLELIAI ROLETAI

<< Grįžti į produktų katalogą

ELEGANTIŠKAS IR PRAKTIŠKAS SPRENDIMAS

 

Ar teko Jums kada savo namuose jaustis nejaukiai ir gintis nuo neprašytų svečių – įkyrių musių ar širšių? O gal miegoti karštomis vasaros naktimis Jums trukdo uodai? Šių nepatogumų galima lengvai išvengti, langus uždengus tinkamu tinkleliu.

 
TOVA siūlo rinktis iš kelių praktiškų sprendimų. Tinkleliai-rėmeliai tiesiog pritvirtinami su visa konstrukcija prie lango rėmo, juos paprasta nuimti ir uždėti. Tačiau galbūt Jūsų poreikiai ir norai kinta, ir Jūs visai nenorite kaskart nuiminėti tinklelio kartu su visa rėmo konstrukcija? Tokiu atveju Jums idealiai tiks tinklelis-roletas.
 
Tinkleliai-roletai padės apsisaugoti ne tik nuo įkyrių vabzdžių, tokių kaip uodai, musės, vapsvos, bet ir sulaikys pūkus bei žiedadulkes, o tai aktualu jautresniems ar nuo alergijos kenčiantiems žmonėms. Taip pat svarbu ir tai, kad prie langų pritvirtinę tokį tinklelį nuo vabzdžių, Jūs galėsite ramiai mėgautis gaiviu ryto, vakaro ar nakties oru, nes jis tvirtinamas prie lango rėmo ir leidžia atverti langą tiek, kiek Jums reikia.
 
Tinkleliai-roletai montuojami langų ar durų išorėje ant rėmo ar sienos. Spyruoklinis jų mechanizmas leidžia tinklelį-roletą lengvai susukti ir išskleisti šią apsaugą. Patogu ir estetiška, kad tinklelis-roletas susisuka į ritinį, kurį dengia kasetė, susiliejanti su siena ar lango rėmu. Tinklelius-roletus  paprasta prižiūrėti: nešvarumus nuo tinklelio galėsite lengvai pašalinti švelniu šepetėliu ar perbraukę sausa bei vos sudrėkinta šluoste. 

 

EKSPERTAI PATARIA

 

Tinkleliai-roletai Jums tarnaus ilgiau, jei pasibaigus karštajam sezonui juos nuimsite, o prasidėjus pavasariui, vėl pritvirtinsite prie lango rėmo.

 

Balkonų, terasų ir pirmo aukšto durims siūlome rinktis specialius tinklelius, kuriuos galima tvirtinti tiek iš vidinės, tiek iš lauko pusės.

 

Išsikvieskite TOVA ekspertą NEMOKAMAI, ir mes padėsime Jums rasti geriausią sprendimą, kaip apsisaugoti nuo įkyrių vabzdžių bei pūkų.

 

Nemokamas konsultanto iškvietimas Susisiekite telefonu Užduokite klausimą ekspertams

 

TECHNINIAI DUOMENYS

 

Sudedamosios dalys Aliumininiai profiliai, spyruoklė, stabdymo mechanizmas ir tinklelis.
Tvirtinimo būdai

Montuojami langų ar durų išorėje, ant rėmų ar sienos.

Veikimo principas Pasikelia visa plokštuma, atsidaro į išorę ir sustumiami po stogu.
Minimalus plotis

0,35 m

Minimalus aukštis

0,20 m

Maksimalus plotis 2,45 m
Maksimalus aukštis 2,6 m
Gamintojas TOVA
Garantija 24 mėn.

-50%
Tinkleliams roletams

Teiraukitės telefonu

+370 678 89 222
  • 100 % apsauga nuo vabzdžių 100 % apsauga nuo vabzdžių
  • Ilgalaikis, permatomas audinys Ilgalaikis, permatomas audinys
  • Lengva priežiūra Lengva priežiūra
  • Neužgožia vaizdo Neužgožia vaizdo

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.