Energiją taupančios užuolaidėlės

<< Grįžti į produktų katalogą

Energiją taupančios tamsinančios užuolaidėlės

 

Išsaugo šilumą patalpoje net ir šaltą naktį bei visiškai užtamsina

 

Pilnas užtemdymas
Gersnė šilumos izoliacija
Fiksavimas bet kurioje padėtyje

 

Energiją taupančios tamsinančios užuolaidėlės - tai dviguba klostuota tamsinanti užuolaidėlė su integruota korėta aliuminio struktūra, pagerinančia izoliavimą iki 34 %. Jos nėra fiksuotos apačioje ar viršuje, jas galima nustatyti bet kurioje padėtyje, kad užtikrintumėte užtemdymą, šviesos valdymą ir privatumą.

 

Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

 

 

Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

 

Rankinis valdymas su valdymo rankenėle ir fiksavimas bet kurioje padėtyje

 

 

Rankinio valdymo energiją taupančią tamsinančią užuolaidėlę naudoti labai paprasta. Užuolaidėlė juda šoniniais bėgeliais, užtikrinančiais sklandų valdymą ir fiksavimą bet kurioje padėtyje. Užuolaidėlė nėra pritvirtinta nei prie lango apačios, nei prie viršaus, todėl ją galite perkelti iš apačios į viršų ir iš viršaus į apačią. Tiesiog naudokite užuolaidėlės apačioje ar viršuje esančią valdymo rankenėlę, norėdami ją pagal pageidavimą pakelti arba nuleisti.
 
Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą, taip pat galite įsigyti lazdelę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.

 

Nuotolinis valdymas su elektros energija 

 

 

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomas energiją taupančias tamsinančias užuolaidėles galima valdyti su išmaniu VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kuris tiekiamas kartu su jūsų VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.
 
Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.
 
Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?
 
Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos tamsinančios užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių.
 
Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.
 
 

 

Užuolaidėlių veikimas video

 

 

 

 

 

MEDŽIAGA

Energiją taupančios tamsinančios užuolaidėlės pagamintos iš dvigubo klostuoto poliesterinio tamsinančio audinio su aliuminiu dengtu sluoksniu viduje. Užuolaidėlė juda šoniniais bėgeliais ir viršutine skardele, padaryta iš anoduoto aliuminio.

 

 

GARANTIJA

 

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tikslius standartus bei buvo sukurti taip, kad tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.

 

 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.