Klostuotos užuolaidėlės

<< Grįžti į produktų katalogą

Klostuotos užuolaidėlės

 

Privatumą užtikrinanti užuolaidėlė

 

Subtiliai išsklaido dienos šviesą

Fiksavimas bet kurioje padėtyje

33 skirtingos spalvos ir modeliai

Klostuota užuolaidėlė yra elegantiškas būdas užtikrinti privatumą kartu užliejant jūsų kambarį malonia, minkšta šviesa. Ją galima nustatyti bet kurioje lango padėtyje, kad galėtumėte sureguliuoti norimą šviesos srautą ir kartu mėgautis vaizdu.

 

Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

 


Galima rinktis iš 20 skirtingų spalvų ir modelių.
Klostuota užuolaidėlė sušvelnina į kambarį patenkančią šviesą. Išsklaidytos šviesos kiekis skiriasi priklausomai nuo užuolaidėlės spalvos.

 

 

Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

 

Rankinis valdymas su valdymo rankenėle ir fiksavimas bet kurioje padėtyje

 

„Plaukiojančio“ rankinio valdymo klostuotas užuolaidėles naudoti labai paprasta. Užuolaidėlė juda šoniniais bėgeliais, užtikrinančiais sklandų valdymą ir fiksavimą bet kurioje padėtyje. Užuolaidėlė nėra pritvirtinta nei prie lango apačios, nei prie viršaus, todėl ją galite perkelti iš apačios į viršų ir iš viršaus į apačią. Tiesiog naudokite užuolaidėlės apačioje ar viršuje esančią valdymo rankenėlę ir pakelkite arba nuleiskite ją pagal pageidavimą.
 
Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą su valdymo rankenėlė, taip pat galite įsigyti lazdelėę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.
 
Nuotolinis valdymas su elektros energija 

 

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomos klostuotos užuolaidėlės valdomos išmaniu VELUX INTEGRA® pulteliu liečiamu ekranu, tiekiamu su VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.
 
Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.
Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?
 
Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių.
 
Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.

 

 

Klostuotų užuolaidėlių veikimas video

 

 

 

 

 

MEDŽIAGA

 

 

Klostuotos užuolaidėlės pagamintos iš viengubo klostuoto poliesterio audinio. Užuolaidėlės juda grakščiais, elegantiškais šoniniais kanalais, padarytais iš anoduoto aliuminio.

 

GARANTIJA

 

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tikslius standartus bei buvo sukurti taip, kad tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.
 

 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.