Markizė

<< Grįžti į produktų katalogą

VELUX MARKIZĖ

 

Su veiksminga apsauga nuo karščio palaikykite vėsą kambaryje

 

Rekomenduojama šiems kambario tipams:

Apsauga nuo karščio
Permatoma tinklinė medžiaga
Montuojama iš vidaus

 

Išorinės VELUX markizės nepraleidžia saulės spindulių pro stiklo paketą ir sumažiną pasyvų šildymą iki 73 %*. Tai padės palaikyti malonią jūsų kambario temperatūrą šiltą, saulėtą dieną. Markizės yra permatomos, todėl galėsite mėgautis vaizdu.

 

KOKĮ UŽUOLAIDĖLĖS VALDYMĄ PASIRINKTI?

 

Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX užuolaidėlės valdymą, pagalvokite apie stogo langų vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti užuolaidėlių padėtį.

Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos užuolaidėlės yra valdomos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.

 

Rankinis valdymas su kabliukais

 

 

VELUX markizę labai paprasta valdyti. Tiesiog atidarykite langą, apverskite jį 180 laipsnių ir užfiksuokite užuolaidėlę dviem kabliukais, esančiais apatinės varčios išorėje. Užuolaidėlę galima sumontuoti iš vidaus, taip galėsite atidaryti ir uždaryti langą, net kai užuolaidėlė nuleista. 

 

Nuotolinis valdymas su elektros energija

 

 

 

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomas markizes galima valdyti su išmaniu VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kuris tiekiamas kartu su jūsų VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.
 
Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.
Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?
 
Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose (tik vieną gaminį). Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių.
 
Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.

 

 

Nuotolinis valdymas su saulės energija 

 
 

Nuotoliniu būdu ir saulės energija valdomos užuolaidėlės valdomos su užuolaidėle komplektuojamu valdymo pulteliu. Jei turite saulės energija valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, taip pat galite naudoti išmanųjį valdymo pultelį liečiamu ekranu VELUX INTEGRA®, kuris tiekiamas kartu su VELUX INTEGRA® stogo langu.

 
VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.

Jei būtina, saulės energija valdomą užuolaidėlę galima valdyti ir rankiniu būdu. Saulės energija įkraunamas elementas veikia iki 600 operacijų, net jei nėra tiesioginių saulės spindulių, galinčių vėl jį įkrauti.

 

 

 

Medžiaga

 

VELUX markizės yra pagamintos iš oro sąlygoms atsparios, tinklinės 100 % poliesterio medžiagos, užtikrinančios ilgą eksploatavimo laiką.
Elektros ir saulės energija valdomų markizių viršutinė danga yra lakuoto aliuminio. Elektros ir saulės energija valdomos markizės juda šoniniuose kanaluose, taip pat pagamintuose iš lakuoto aliuminio.

 

 

Garantija

 

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tiksliausius standartus bei buvo sukurti taip, kad be trikdžių tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.
 
 
Markizės video montavimo instrukcija
 
 
 
 
 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.