Ritininės užuolaidėlės su kabliukais

<< Grįžti į produktų katalogą

Ritininės užuolaidėlės su kabliukais

 

Išsklaido įeinančią saulės šviesą

Valdymas su kabliukais ir fiksavimas 3 padėtyse
4 standartinės spalvos
Lengvas montavimas Pick&Click!™

 

VELUX ritininė užuolaidėlė su kabliukais tai paprastas ir tinkamos kainos sprendimas šviesos reguliavimui kambariuose. Ritininėje užuolaidėlėje yra tvirtas poliesterio audinys su šviesą išsklaidančiomis savybėmis ir lengvai naudojama 3 padėčių sistema su kabliukais, užtikrinanti greitą ir paprastą užuolaidėlės reguliavimą.

 

Rankinis valdymas

 

 

Su kabliukais rankiniu būdu valdomas užuolaidėles galima nustatyti į 3 skirtingas padėtis. Tiesiog nuleiskite užuolaidėlę ir pritvirtinkite ją prie vienos iš 3 porų kabliukų, esančių lango rėmo viduje.
 
Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą taip pat galite įsigyti lazdelę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.

 

VELUX Roleto veikimas video

 

 

Medžiaga

 

VELUX ritininėse užuolaidėlėse yra šviesai nepralaidus audinys, pagamintas iš poliesterio, su aliuminio viršutine skarda ir 3 padėčių kabliukais

 

Garantija

 

 

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tiksliausius standartus bei buvo sukurti taip, kad be trikdžių tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.

 

 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.