Roletai Velux

<< Grįžti į produktų katalogą

Ritininės užuolaidėlės 

 

Sušvelninkite saulės šviesą ir išvenkite šviesos atspindžių

 

Apsauga nuo šviesos atspindžių

Fiksavimas bet kurioje padėtyje

Galima rinktis iš 37 spalvų ir modelių

 

VELUX ritininė užuolaidėlė su kabliukais yra ekonomiškas sprendimas, norint sušvelninti įeinančią šviesą ir suteikti privatumą.
Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

 

 

Galima rinktis iš 15 skirtingų spalvų ir modelių
VELUX ritininė užuolaidėlė sušvelnina į kambarį patenkančią šviesą. Išsklaidytos šviesos kiekis skiriasi priklausomai nuo užuolaidėlės spalvos.

 

Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

 


Kad pasirinktumėte tinkamą VELUX užuolaidėlės valdymą, pagalvokite apie stogo langų vietą ir kaip dažnai norėsite reguliuoti užuolaidėlių padėtį.

Tiek saulės, tiek elektros energija valdomos užuolaidėlės yra valdomos nuotoliniu būdu ir tai puikus pasirinkimas, jei VELUX stogo langai nepasiekiami arba norint suteikti palėpės kambariui novatoriškos prabangos pojūtį.

 

Rankinis valdymas valdymo rankena ir fiksavimas bet kurioje padėtyje

 

Rankiniu būdu valdomas ritinines užuolaidėles naudoti labai paprasta. Užuolaidėlė yra pritvirtinta prie stogo lango viršutinės skardos ir slenkama į šoninius bėgelius – taip užtikrinamas sklandus veikimas ir fiksavimas į bet kokią padėtį. Tiesiog naudokite užuolaidėlės apačioje esančią valdymo rankenėlę, norėdami ją pagal pageidavimą pakelti arba nuleisti.
 
Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą su valdymo rankenėle, taip pat galite įsigyti lazdelę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.

 

Nuotolinis valdymas su elektros energija 

 

 

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomos tamsinančios užuolaidėlės valdomos išmaniu VELUX INTEGRA® pulteliu liečiamu ekranu, tiekiamu su VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.
 
Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.
 
Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?
 
Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių.
 
Nuotolinis valdymas su saulės energija   

 

 

Nuotoliniu būdu ir saulės energija valdomos tamsinančios užuolaidėlės valdomos su užuolaidėle pateiktu valdymo pulteliu. Jei turite saulės energija valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, taip pat galite naudoti išmanųjį valdymo pultelį liečiamu ekranu VELUX INTEGRA®, kuris tiekiamas kartu su VELUX INTEGRA® stogo langu.

VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.
 
Jei būtina, saulės energija valdomą užuolaidėlę galima valdyti ir rankiniu būdu. Saulės energija įkraunamas elementas veikia iki 600 operacijų, net jei nėra tiesioginių saulės spindulių, galinčių vėl jį įkrauti.

 

 

Užuolaidėlių veikimas video

 

 

 

MEDŽIAGA

 

VELUX ritininės užuolaidėlės pagamintos iš poliesterio arba medvilnės ir lino (kai kuriose pardavimo vietose) ir juda anoduoto aliuminio šoniniais kanalais. Rankiniu būdu valdoma ritininė užuolaidėlė su kabliukais yra be viršutinių ir šoninių kanalų.

 

 

 

GARANTIJA

 

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tikslius standartus bei buvo sukurti taip, kad tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.
 

Užuolaidėlių montavimas video

 

 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.