Romanetės Velux

<< Grįžti į produktų katalogą

Romanetės Velux stoglangiams

Su dekoratyviais modeliais ir išskirtiniais audiniais sukuria jaukią ir šiltą atmosferą

 


Elegantiškas ir puošnus stilius su švelnaus apšvietimo efektais
Reguliuojamos ir fiksavimas į bet kurią padėtį
Keičiami audiniai – beribiams stiliaus eksperimentams
Audinį galima nuimti ir jį paprastai išplauti
Jokių matomų laidų, todėl užtikrinamas vaikų saugumas
Sumontuojama per keletą minučių su unikalia Pick&Click!TM sistema
Galima rinktis iš 20 šiuolaikinių audinių modelių

 

Pasiruoškite mėgautis plačiu naujų VELUX romanečių siūlomu interjero sprendimų asortimentu. Išbandykite neribotas dailių audinių galimybes ir pasisemkite įkvėpimo iš malonių stiliaus efektų, suteikiančių šiai kolekcijai rafinuotumo ir originalumo. Dėl išskirtinio romanečių dizaino audinį galite pakeisti vos per keletą minučių. Tiesiog išsirinkite!

 

 

Valdymo parinktis

 

RANKINIS

 

Rankiniu būdu valdomas romanetes naudoti labai paprasta. Užuolaidėlė juda šoniniais bėgeliais, užtikrinančiais sklandų valdymą ir fiksavimą į bet kurią padėtį. Užuolaidėlė nėra pritvirtinta nei prie lango apačios, nei prie viršaus, todėl ją galite perkelti iš apačios į viršų ir iš viršaus į apačią. Tiesiog naudokite valdiklį, esantį užuolaidėlės apačioje arba viršuje, ir pakelkite arba nuleiskite ją pagal poreikį.
Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą, taip pat galite įsigyti lazdelių valdiklius, lazdelių prailginimo detales ir lazdelių adapterius.

 

 

 Naujas stilius akimirksniu 

 

Romanečių audiniai pagaminti iš skirtingų medžiagų, juos galima paprastai išimti bei išplauti. Visus audinius galima įsigyti atskirai – beribė stiliaus laisvė jums panorėjus! 

 

GARANTIJA

 

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tikslius standartus bei buvo sukurti taip, kad tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.

 

Romanetės montavimo video

 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.