Tamsinančios užuolaidėlės

<< Grįžti į produktų katalogą
Tamsinančios užuolaidėlės 
 
Tobulas miegas su pilnu užtemdymu
 
Visiškas užtemdymas
Fiksavimas bet kurioje padėtyje
36 skirtingos spalvos ir modeliai, įskaitant 12 smagių ir įkvepiančių modelių iš Disney ir VELUX svajonių kolekcijos.
 
VELUX tamsinanti užuolaidėlė turi šviesos nepraleidžiantį sluoksnį, kad būtų užtikrintas visiškas užtemdymas bet kuriuo metu. Todėl puikiai tinka miegamuosiuose, kur reikalingas šviesos valdymas, kad galėtumėte mėgautis kokybišku nakties miegu ir jėgų suteikiančiu pokaičio miegu dieną.
 
Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę
 
Galima rinktis iš 36 skirtingų spalvų ir modelių, įskaitant 12 smagių ir įkvepiančių modelių iš VELUX ir Disney svajonių kolekcijos.
VELUX tamsinančios užuolaidėlės yra išbandytos tam, kad galėtumėte mėgautis geriausiu užtemdymo efektu rinkoje. Nesvarbu, kokia užuolaidėlių spalva – jos nepralaidžios šviesai ir užtikrina visišką tamsą. Pasirinkite modelį, geriausiai tinkantį jūsų stiliui ir namų interjerui.
 
 
Rankinis valdymas valdymo rankenėle ir fiksuotos padėtys
 

Rankiniu būdu valdomas užuolaidėles su valdymo rankenėlįmis labai paprasta naudoti. Užuolaidėlė yra pritvirtinta prie stogo lango viršutinės skardos ir slenkama į šoninius bėgelius – taip užtikrinamas sklandus veikimas ir fiksavimas bet kokioje padėtyje. Tiesiog paimkite užuolaidėlės apačioje esančią valdymo rankenėlę ir pagal pageidavimą pakelkite arba nuleiskite.

Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės reguliavimą, taip pat galite įsigyti lazdeles, lazdelių prailginimą ir lazdelių adapterius.

 

Nuotolinis valdymas su elektros energija 

 

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomas tamsinančias užuolaidėles galima valdyti su išmaniu VELUX INTEGRA® valdymo pulteliu liečiamu ekranu, kuris tiekiamas kartu su jūsų VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.

Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.


Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?
Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių.

Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.

 

Nuotolinis valdymas su saulės energija 

 

Nuotoliniu būdu ir saulės energija valdomos tamsinančios užuolaidėlės valdomos su užuolaidėle pateiktu valdymo pulteliu. Jei turite saulės energija valdomą VELUX INTEGRA® stogo langą, taip pat galite naudoti išmanųjį valdymo pultelį liečiamu ekranu VELUX INTEGRA®, kuris tiekiamas kartu su VELUX INTEGRA® stogo langu.
VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.

Jei būtina, saulės energija valdomą užuolaidėlę galima valdyti ir rankiniu būdu. Saulės energija įkraunamas elementas veikia iki 600 operacijų, net jei nėra tiesioginių saulės spindulių, galinčių vėl jį įkrauti.

 

 

 

 

 Tamsinančių užuolaidėlių veikimas video

 

 

 

MEDŽIAGA

 

GARANTIJA

 

 

Užuolaidėlių montavimas video

 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.