Tamsinančios užuolaidėlės su kabliukais

<< Grįžti į produktų katalogą

Tamsinančios užuolaidėlės su kabliukais

 

Kambario užtemdymas

 

Užtemdymas

Valdymas su kabliukais ir fiksavimas 3 padėtyse

2 pagrindinės spalvos

 

Tamsinančioje užuolaidėlėje suderintas užtemdymo audinys ir lengvai naudojama 3 padėčių reguliavimo sistema su kabliukais. Rezultatas – paprasta ir prieinamos kainos užuolaidėlė, užtamsinanti kambarį ir sukurianti patogią poilsio ir miego atmosferą. 

 

Spalvos

 

Galimos 2 standartinių spalvų.

 

Rankinis valdymas

 


Su kabliukais rankiniu būdu valdomas užuolaidėles galima nustatyti į 3 skirtingas padėtis. Tiesiog nuleiskite užuolaidėlę ir pritvirtinkite ją prie vienos iš 3 porų kabliukų, esančių lango rėmo viduje.

Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą taip pat galite įsigyti lazdelę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.

 

 

MEDŽIAGA

 

Tamsinančiose užuolaidėlėse yra šviesai nepralaidus audinys, pagamintas iš poliesterio, su aliuminio viršutine skardele ir 3 padėčių kabliukais.

 

 GARANTIJA

 

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tikslius standartus bei buvo sukurti taip, kad tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.

 

VIDEO MONTAVIMO INSTRUKCIJA

 

 

 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Skambinti

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.