Vidinės žaliuzės Velux

<< Grįžti į produktų katalogą

Vidinės žaliuzės Velux

 

Atsparios vandeniui – puikiai tinka drėgnoms erdvėms

 

Privatumas ir šviesos valdymas
Valdymas be virvelių
Atsparios vandeniui ir lengvai valomos

 

Nereikalaujančios priežiūros ir atsparios drėgmei VELUX vidinės žaliuzės puikiai tinka vonios kambariams ir virtuvėms. Norint sukurti išskirtinį dizainą buvo atsisakyta neišvaizdžių virvelių. Tiesiog pakreipkite skersinius bet kokia kryptimi, kad sureguliuotumėte patenkančios šviesos kampą ir kiekį.

 

Nesvarbu, koks jūsų stilius – visada rasite derančią užuolaidėlę

Galima rinktis iš 9 klasikinių spalvų.

Vidinių žaliuzių skersiniai yra 35 mm pločio ir pagaminti iš lakuoto aliuminio.

 

Kokį užuolaidėlės valdymą pasirinkti?

 

Rankinis valdymas su valdymo rankenėle

 

Rankiniu būdu valdomas vidinės žaliuzes naudoti labai paprasta. Priešingai nei įprastose žaliuzėse, VELUX žaliuzėse nėra jokių virvelių. Todėl jas galite reguliuoti su valdymo rankenėle žaliuzės apačioje. Tiesiog naudokite valdymo rankenėles, norėdami žaliuzes pagal pageidavimą pakelti arba nuleisti. Norėdami pakreipti skersinius ir sureguliuoti į kambarį patenkančios šviesos kryptį, tiesiog perkelkite šoninio bėgelio dešinėje esančią kreipimo rankenėlę į viršų arba į apačią. Kreipimo rankenėlę galima perkelti į bet kurią šoninio bėgelio vietą.
 
Norėdami palengvinti rankiniu būdu valdomos užuolaidėlės valdymą su valdymo rankenėle, taip pat galite įsigyti lazdelę, lazdelės prailginimą ir lazdelės adapterius.

 

Nuotolinis valdymas su elektros energija

 

Nuotoliniu būdu ir elektros energija valdomos vidinės žaliuzės reguliuojamos išmaniu VELUX INTEGRA® pulteliu liečiamu ekranu, tiekiamu su VELUX INTEGRA® stogo langu. Tai intuityvus sprendimas, leidžiantis jums nuotoliniu būdu valdyti užuolaidėles. VELUX INTEGRA® valdymo pultelyje gausybė iš anksto nustatytų programų, užtikrinančių kasdienį komfortą ir geresnį vidinį klimatą. Galite valdyti užuolaidėlę iš bet kurios kambario vietos ir mėgautis visomis iš anksto nustatytų programų teikiamomis galimybėmis, pvz., užprogramuoti pakelti ir nuleisti tam tikromis valandomis.
 
Jei būtina, užuolaidėlė gali būti pakelta ir nuleista rankiniu būdu su užuolaidėlės apačioje esančia valdymo rankenėle.
 
Ką daryti, jei neturiu elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango?
 
Jei neturite elektros energija valdomo VELUX INTEGRA® stogo lango, tačiau norėtumėte elektros energija valdomos užuolaidėlės, išbandykite valdymo sistemą KUX 100. Su ja galėsite naudoti elektros energija valdomas VELUX užuolaidėles ar žaliuzes rankiniu būdu valdomuose languose. Arba išbandykite valdymo sistemą KMX 100 ir paverskite visą rankiniu būdu valdomą stogo langą automatiniu. Su valdymo sistema KMX 100 galėsite valdyti keletą elektrinių gaminių.
 
Abiejose valdymo sistemose yra VELUX nuotolinis valdymas, dėl kurio užuolaidėlė ar žaliuzė bus suderinama su io-homecontrol®. Valdymo sistemoje KMX 100 taip pat yra lietaus jutiklis.

Žaliuzės veikimas video

 

 

 

MEDŽIAGA

 

VELUX vidinę žaliuzę sudaro 35 mm pločio lakuoto aliuminio skersiniai. Jie juda elegantiškais šoniniais kanalais, padarytais iš anoduoto aliuminio.
 
 
GARANTIJA

 

Visi VELUX gaminiai yra pagaminti iš geriausios kokybės medžiagų pagal tikslius standartus bei buvo sukurti taip, kad tarnautų daug metų. Visoms VELUX užuolaidėlėms ir žaliuzėms suteikiama 3 metų garantija. VELUX garantija jokiu būdu nekeičia jūsų, kaip vartotojo, teisių.

 

 

© Tova - roletai, žaliuzės, tinkleliai

Darbo laikas:

I-IV 9:00 - 18:00

V9:00 - 17:00

VI10:00 - 15:00

VII nedirbame.